15 yaşında futbola başlamak

ImortalSwerd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 15 yaşındayım. futbolu seviyorum .ama geçmişte neredeyse hiç doğru düzgün top oynamadığım için çok kötü oynuyorum. Kendimi geliştirmek için futbola gitmek istiyorum ama futbol okuluna mı gitmeliyim? Yoksa mahalle takımına mı bilmiyorum. İstanbul Gaziosmanpaşa'da oturuyorum.

15 yaşından sonra profesyonel şeyler çok zor bence, yetenek veya çocukluktan gelen bir tecrübe ile kazanılmış bir şey yok. Bu yüzden zor olduğunu düşünüyorum, yoksa tabii ki 15 yaşından başlanabilir.

15 yaşından sonra profesyonel şeyler çok zor bence, yetenek veya çocukluktan gelen bir tecrübe ile kazanılmış bir şey yok. Bu yüzden zor olduğunu düşünüyorum, yoksa tabii ki 15 yaşından başlanabilir.
Zaten o kadar ilerlemeyeceğini ben de biliyorum da okulda falan oynayamayınca moralim bozuluyor.

Merhaba 15 yaşındayım. Futbolu seviyorum. Ama geçmişte neredeyse hiç doğru düzgün top oynamadığım için çok kötü oynuyorum. Kendimi geliştirmek için futbola gitmek istiyorum ama futbol okuluna mı gitmeliyim? Yoksa mahalle takımına mı bilmiyorum. İstanbul Gaziosmanpaşa'da oturuyorum.

Hiçbir şey bilmiyorsan hiç başlamamanı öneririm eğer başlarsanda amatör ligden başla futbol okulu para çalmaktan başka bir şey değil.

Zaten o kadar ilerlemeyeceğini ben de biliyorum da okulda falan oynayamayınca moralim bozuluyor.
Futbol okuluna sakın gelişmeden yazılma moralin bozulur. Evde ayak içini çalıştır şut çek çık dışarı kendi kendine uzun top at. Koş dribling yap. Belki 2 ay sonra futbol okulu seviyesine gelinebilir.

Hiçbir şey bilmiyorsan hiç başlamamanı öneririm eğer başlarsanda amatör ligden başla futbol okulu para çalmaktan başka bir şey değil.
Hocam okulda top oynayamıyorum demiş ne amatör ligi?

Futbol okuluna sakın gelişmeden yazılma moralin bozulur. Evde ayak içini çalıştır şut çek çık dışarı kendi kendine uzun top at. Koş dribling yap. Belki 2 ay sonra futbol okulu seviyesine gelinebilir.

Hocam okulda top oynayamıyorum demiş ne amatör ligi?

Amatörde daha çok şey öğrenir okuldan

Amatör takım için seçme mi yapıyorlar yoksa ben parayla mı kaydoluyorum?

Antrenmana çıkıyorsun beğenirlerse takıma alıyorlar.

Geri
Yukarı