15 Yaşında Futbola Başlanır mı ?

Yagdehub

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Şu an 15 yaşındayım. Eskiden yaklaşık olarak 3 yıl gibi bir süre boyunca kulüplerde futbol oynamıştım fakat birtakım sebeplerden dolayı bırakmıştım. Mevkim kaleci ve ortalamanın üstünde bir oyunculuğum var tekrar bu yaşta başlayabilir miyim? Okulda birçok arkadaşım amatör spor kulüplerınde ilk 11 oyuncusu ve kaleciliğimin iyi olduğunu söylüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 15 yaşındayım. Eskiden yaklaşık olarak 3 yıl gibi bir süre boyunca kulüplerde futbol oynamıştım fakat birtakım sebeplerden dolayı bırakmıştım. Mevkim kaleci ve ortalamanın üstünde bir oyunculuğum var tekrar bu yaşta başlayabilir miyim? Okulda birçok arkadaşım amatör spor kulüplerınde ilk 11 oyuncusu ve kaleciliğimin iyi olduğunu söylüyorlar.
Temellerini atmışsın fakat işleyen demir ışıldar. Eğer ilerde hobi olarak bile yapacaksan devam etmende fayda var.

Bana soracak olursan futbol gereksiz bir şey. Başlama bence zamanını daha değerli şeylerle geçirebilirsin. Karar sana kalmış.

Renkler ve zevkler tartışılmaz. Neden gereksiz olsun ki? Kişi eğlenip keyif alıyorsa gereksiz mereksiz olmaz. En en kötü fiziksel bir aktivite yapıyor.

Oynamasın demedim zaten hocam :) Bana göre amaçsız dedim. Spor yapmak tabii iyi bir şey ancak bunu futbol oynamadan da yapabilir. Ben sadece görüş bildirdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı