15 yaşında sakalım çıkmıyor

Arkadaşlarım benimle yaşıt ve sakalları var tıpkı babamınkiler gibi. Benim de moralim bozuluyor öyle sakalım olmadı için boyum 1.87 yaşıma göre boyum uzun ama hala yüzüm çocuksu. Sizce sakal çıkar mı ki? Yoksa köse miyim?
benim sakallar 13de çıkmaya başladı 18 olup hala bal gibi yüzü olanlar tanıyorum kendimi ara sıra ayyaşa benzetiyorum ama sıkıntı etme vur makinaya geç

Bende 15 yaşindayım yanlarda tüy gibi çikiyor ne zaman sakala dönüşür bilmiyorum
benim gibi küçükken makinan olmadığı için jiletle vurursan baya çıkar sana tavsiyem görüntü açışından kirli değilse kesme ya da bir kaç kişide tüy gibi uzun çıkıyor tek tek onları elinle ya da cımbızla alabilirsin

Benim 22 yaş civarlarında yeni yeni çıkıyordu şu an orman kaçkını gibiyim. Çok takmayın çıkar çıkmazsa da bir şey olmaz çok önemli değil.

Benim 22 yaş civarlarında yeni yeni çıkıyordu şu an orman kaçkını gibiyim. Çok takmayın çıkar çıkmazsa da bir şey olmaz çok önemli değil.
abi vallaha yüksek ihtimal bende 20 falan olduğumda senin gibi olacam şu an 17yim kendimi ayyaş gibi hissediyorum

İnsan çıksın mı çıkmasın mı karar veremiyor. Normalde tüysüz bir adamım ama sakal çok çıkıyor.
bende tam tersi sülalenin bal gibi vücudu olmasına rağmen ben habeş maymunu gibiyim evlatlık olduğumu düşünüyorum :D

Geri
Yukarı