15 yaşında spor salonunda dışlanır mıyım?

tekiinnn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yaşım 15 biraz küçüğüm ve gideceğim spor salonunda benden yaşça büyük kişiler olacağından dolayı gittiğimde tahminimce utanırım diye düşünüyorum; size soracağım spor salonuna gittiğimde beni dışlarlar mı? Ve ilk günümde veya ilerleyen günlerde ne yapmam gerektiğini söyleyen bir nevi koç var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu salonda koç olur onlara danışabilirsin. Öyle yaşı küçük olanları ciddi manada rahatsız eden birini neredeyse hiç görmedim diyebilirim. Başta utanman normal ama eğer sürekli olarak belirli saatlerde gidersen her seferinde aşağı yukarı aynı kişileri göreceğin için alışman uzun sürmez.

Merhaba yaşım 15 biraz küçüğüm ve gideceğim spor salonunda benden yaşça büyük kişiler olacağından dolayı gittiğimde tahminimce utanırım diye düşünüyorum; size soracağım spor salonuna gittiğimde beni dışlarlar mı? Ve ilk günümde veya ilerleyen günlerde ne yapmam gerektiğini söyleyen bir nevi koç var mıdır?
Spor salonlarında hoca olmazsa olmaz bir şey zaten. Yoksa o salona gitme derim. Mutlaka hocalarına danış ve program uygula. Spor salonu çok sevdiğim bir ortamdır, samimidir, aynı yola baş koymuş insanların çalıştığı motivasyonlu bir yerdir. Sakın çekinme, git BABALAR gibi sporunu yap!

Geri
Yukarı