15 yaşında yayın açılır mı?

Supplement vs. kullanmıyorum ben ya yemeğimi yiyip geçiyorum.

Onlara denk gelmek hiç istemem. Gerçekten insanı zora sokuyorlar.
Şahsen içerik üreticiliğiyle başlayıp belli bir kitle topladıktan sonra yayıncılığa girmeni öneririm. Youtube Shorts / Instagram Reels / Tiktok gibi platformlarda belli bir kitle oluşturup o kitleyi Discord tarzı platformlarda toplayıp ardından yayıncılığa geçebilirsin.

Şuan yükselişte olan kanalların geçmişi hep bu şekilde mesela, Charmquell örneğin.

Şahsen içerik üreticiliğiyle başlayıp belli bir kitle topladıktan sonra yayıncılığa girmeni öneririm. YouTube Shorts / Instagram Reels / TikTok gibi platformlarda belli bir kitle oluşturup o kitleyi Discord tarzı platformlarda toplayıp ardından yayıncılığa geçebilirsin.

Şu an yükselişte olan kanalların geçmişi hep bu şekilde mesela, CharmQuell örneğin.

Çok doğru. Zaten 15 yaşında Twitch'e girip arkasında az çok izlenen biri olmadığı sürece sıfırdan başlayan biri için Twitch gerçekten kötü bir seçim. Ciddi düşünüyorsa Twitch üzerinden başlamasının zaman kaybı olacağını söylemek neden milletin gözünde heves kırmak olarak gözüküyor anlayamadım.

Çok doğru. Zaten 15 yaşında Twitch'e girip arkasında az çok izlenen biri olmadığı sürece sıfırdan başlayan biri için Twitch gerçekten kötü bir seçim. Ciddi düşünüyorsa Twitch üzerinden başlamasının zaman kaybı olacağını söylemek neden milletin gözünde heves kırmak olarak gözüküyor anlayamadım.

Bende sırf bu yüzden editleyip altına açıklamamı yapmıştım. Lakin genelde herkes para kazanıyor oturduğu yerden diye başlayıp 1-2 ay 1-2 kişi izleyince bırakıyorlar.
Tercih meselesi şahsen ben tercih etmem o kitleyle neden uğraşimki hayat kısa ve o kısa hayatımı rezil şekilde yaşamak istemem. Para kazanmaya başlayınca o tedirginlik hiçbir zaman gitmeyecek.
Psikolojisi iyi olmayan ise delirir.
Bu ay para kazanamadım, yok hesabım çalınacak, hiç kimseye telefon PC'yi emanet edemeyeceksin, gelen herkese tedirginlik duyacaksın, senle arkadaş olanlar sırf menfaat için olacak yanında bende tanınıp kendi paramı kazanayim diye. Varda var :D
Bu yüzden heves etmeyin.

Şu an yayın açsan en fazla ne yapabilirsin ki? Amaç sadece zaman geçirmek falansa sıkıntı yok, açmakta özgürsün ama emellerin varsa boş emellerdir.

Bende sırf bu yüzden editleyip altına açıklamamı yapmıştım. Lakin genelde herkes para kazanıyor oturduğu yerden diye başlayıp 1-2 ay 1-2 kişi izleyince bırakıyorlar.

Öyle öyle ve bunu söylemek nedense insanların gözünde olumsuz bir şey demişiz gibi gözüküyor. Zaman kaybı olacak tamamen.

Bu ay para kazanamadım, yok hesabım çalınacak, hiç kimseye telefon PC'yi emanet edemeyeceksin, gelen herkese tedirginlik duyacaksın, senle arkadaş olanlar sırf menfaat için olacak yanında bende tanınıp kendi paramı kazanayim diye. Varda var :D

İşin bu kısmı da var. Bir sürü dolandırma yöntemi çıktı ve en yaygını olan tanıtım reklamı yoluyla milletin hesaplarını çalıyorlar. Çok dikkatli olmak lazım bu işlerde. Eldeki hiçlik ile Twitch'e başlamak tamamen zaman kaybı.

Yeni konular

Geri
Yukarı