15 Yaşında yazın nerede çalışılır?

Arkadaşlar ailem bilgisayar toplamaya izin vermediği için ben çalışacağım bu yaz aylarında. Geçen sene berberde çırak olarak çalıştım ve çalışmaz olaydım. 12 saate bazen 100 bazen 40 TL alıyordum. Boş vakit kaybı. Zamanım 40 liradan daha değerli. Ama ben yine çalıştım.
Her neyse nerede çalışabilirim? Yaşadığım yer Ankara Etimesgut. Berber önermeyin. Sanayi yapabilir miyim bilmiyorum. Ücreti günlük 150-250 arasında olursa çok tatlı olur.

Restoranlarda garsonluk veya siparişleri alan kişiler olabilir.

Arkadaşlar ailem bilgisayar toplamaya izin vermediği için ben çalışacağım bu yaz aylarında. Geçen sene berberde çırak olarak çalıştım ve çalışmaz olaydım. 12 saate bazen 100 bazen 40 TL alıyordum. Boş vakit kaybı. Zamanım 40 liradan daha değerli. Ama ben yine çalıştım.
Her neyse nerede çalışabilirim? Yaşadığım yer Ankara Etimesgut. Berber önermeyin. Sanayi yapabilir miyim bilmiyorum. Ücreti günlük 150-250 arasında olursa çok tatlı olur.

Kafe tarzı yelerde ve otelleri deneyebilirsiniz, dışarıda eleman arayan yerlere sormayı da deneyebilirsiniz gördüğüm kadarıyla.

Aga şu an PC var mı?
Evet var neden sordun?

İnanılmaz, bende Ankara Etimesgut'tayım ve neredeyse buradaki tüm berberleri tanıyorum. Siz Etimesgut'un neresindesiniz?

Garsonluk veya Sanayi öneririm, en mantıklısı.

Konuyu okusaydın bari.
Yok hocam boş verin ya.

Kafe tarzı yelerde ve otelleri deneyebilirsiniz, dışarıda eleman arayan yerlere sormayı da deneyebilirsiniz gördüğüm kadarıyla.
Hocam geçen sene hiçbir yerde yazmıyordu. Kafelere soracağım artık.

18 yaş altı isen saatlik 150-200TL arası kazanmak için garsonluk tek iş gibi. Bilgisayardan anlıyorsan yazılım işleriyle uğraşabilirsin. Kurye de olabilirsin ama saatlik ne kadar kazanırsın bilmiyorum.

Evet var neden sordun?
Hocam valorant oynuyorsanız hesabı 20 level yapmaya 40 tl veren yerler var ben bi günde kasıyorum 20 ye hem oyun oynamayı da seviyorsunuz zaten. Ayrıcan NA sunucularında 60 lira oluyor ama onlar 150 ping falan oluyormuş o yüzden tavisye etmiyorum ama eğer iyi diyorsanız etiketleyin.

Sanayide iyi bir yerde çalışarak hem takım edevatı öğrenip hem de biraz para kazanabilirsin. Baştan para işini anlaşmak lazım. Eğer ileride mühendislik vs. düşünüyorsan kesinlikle düşünmelisin. Öyle bir niyetin yoksa kar marjı yüksek bir yerde garsonluk en mantıklısı.

Geri
Yukarı