15 yaşında nerede çalışılır?

Nerede yaşadığına göre trafik durumuna göre 1 yıl sonra kuryeliğe başlayabilirsin. A1 ehliyet yaşı 16.
Eğer bu arkadaşın önerisini yapıp bunu düşünürsen, büyük ihtimal Domino's, Burger King, McDonald's; gibi yerlere giremeyeceksiniz yaşınızdan ötürü. 50 CC alıp başlarsanız sigorta yaptırma şartı yok fakat bir kaza esnasında bütün suç sizde olur. Birde kuryeliyi düşünürsen Kardeşler Dürüm, Aycanlar Döner gibi yerlere girme harcanırsın.

Eğer bu arkadaşın önerisini yapıp bunu düşünürsen, büyük ihtimal Domino's, Burger King, McDonald's; gibi yerlere giremeyeceksiniz yaşınızdan ötürü. 50 CC alıp başlarsanız sigorta yaptırma şartı yok fakat bir kaza esnasında bütün suç sizde olur. Birde kuryeliyi düşünürsen Kardeşler Dürüm, Aycanlar Döner gibi yerlere girme harcanırsın.

Arkadaşım aylık 4.5k'ya çalışıyor. Kendi motoruda değil üstelik. Tek kurye o olduğu için maaşı yüksek. Elite diye bir yer var bizim burada. Gayet rahat çalışıyorlar. Zaten nüfus 15600.

Berber internet kafe fırın gibi yerler de çalışabilirsin.

Ben 14 yaşındayken bir fabrikada gece vardiyasında çalışıyordum. 1.5 ay çalışıp bilgisayar almıştım.

Geri
Yukarı