15 Yaşından Sonra Boy Ne Kadar Uzar?

gngr00

Femtopat
15 yaşına yeni bastım. 171 boyum. Annem 158-159 civarında, babam 181-180 boylarında. 6 yaşından beri basketbol oynuyorum. Boyum ne kadar uzar? Ergenlik belirtileri çok az. :(

Bıkmadınız mı daha şu konuları açmaya? Bir sürü konu var, makale var, bilgi var. Amacınız ne anlamıyorum. Eğer gerçekten çözüm bulmak istiyorsan hastaneye git el röntgeni çektir ve kemik yaşından ne kadar uzayacağını bulsunlar. Forumlarda yapılacak iş değil.

175-180 olursunuz bence. Kesin bir şey denemez. Ben 180 derim sen olursun 185ben

Bıkmadınız mı daha şu konuları açmaya? Bir sürü konu var, makale var, bilgi var. Amacınız ne anlamıyorum. Eğer gerçekten çözüm bulmak istiyorsan hastaneye git el röntgeni çektir ve kemik yaşından ne kadar uzayacağını bulsunlar. Forumlarda yapılacak iş değil.
kemik yaşım 1.5 yaş geri gittik

Seni neden ilgilendiriyor arkadaşım? Görmek istemiyorsan görmezden geleceksin. Sadece bilgi edinmek için konu açılmaz. Fikir almak, sohbet etmek ve üzerine konuşmak için de açılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı