15 yaşından sonra profesyonellik için futbol oynanır mı?

Merhaba ben 15 yaşındayım. Futbola şu sıralar ilgim arttı. Küçükken çok fazla oynamadım lakin şu an başlasam profesyonel futbol için çok geç olur mu? Eğer geç değilse hangi mevkide oynamam daha iyi olur? Fiziksel özelliklerim: Boy 183, kilo 65.

Hocam oyun zekanıza ve paslaşmanıza güveniyorsanız orta saha oynayabilirsiniz ayrıca hiçbir şey için geç değil :)

Olabilir hocam foden iyi oyuncudur hem genç bir oyuncu o konuda şanslısınız çünkü benim sevdiğim futbolcu maksimum 3 yıl sodnra bırakır ama foden minimum 10 yıl daha oynar daha 23 yaşında neyse kankam çalışmaya başla bence antrenman yap iyi şanslar 😀

Depremzede olduğum için yeni bir şehirdeyim yerleştiğim an bir amatör altyapıya girer orada kendimi geliştirir nasip olursa profesyonele geçerim. Bu arada sizin sevdiğiniz futbolcunun bıraktığı etkiyi bırakabilecek tek futbolcu mls ye gitti.

Hocam oyun zekanıza ve paslaşmanıza güveniyorsanız orta saha oynayabilirsiniz ayrıca hiçbir şey için geç değil :)

Okuduğum birkaç formda kemik yapısı gelişimi falan diyorlardı hocam onu anlamadım.

Kanat-Kanat bek ol geç son vuruşları iyi yap yeter.
Anladım hocam teşekkürler bu pozisyon benim için en uygunu galiba.

Depremzede olduğum için yeni bir şehirdeyim yerleştiğim an bir amatör altyapıya girer orada kendimi geliştirir nasip olursa profesyonele geçerim. Bu arada sizin sevdiğiniz futbolcunun bıraktığı etkiyi bırakabilecek tek futbolcu mls ye gitti.

Okuduğum birkaç formda kemik yapısı gelişimi falan diyorlardı hocam onu anlamadım.

Anladım hocam teşekkürler bu pozisyon benim için en uygunu galiba.
Kankam depremzede olmana üzüldüm Allah yardımcın olsun birde ronaldo messi olayını açmayalım iyi akşamlar 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı