15 yaşından sonra profesyonellik için futbol oynanır mı?

Fenerliyim hocam ben džeko olmaz mı :D

Olur hocam örnek olarak dedim GS-TS maçındaki 2.gol efsaneydi mesela Icardi'nin.
edit:Hocam kilonu biraz arttırırsan daha iyi olur misal 70+

Olur hocam örnek olarak dedim GS-TS maçındaki 2.gol efsaneydi mesela ıcardi'nin.
Edit: Hocam kilonu biraz arttırırsan daha iyi olur misal 70+

Hocam ben kilo alamıyorum sürekli boyum uzuyor halbuki düzenli ve biraz fazla şekilde besleniyorum.

Olur hocam örnek olarak dedim GS-TS maçındaki 2.gol efsaneydi mesela ıcardi'nin.
Edit: Hocam kilonu biraz arttırırsan daha iyi olur misal 70+

Hocam bir de ben top sektirmekte çok kötüyüm çalım atabiliyorum topu kontrol edebiliyorum ama sektirirken 10'dan fazla sektiremiyorum.

Son düzenleme:
Burdada mı ya :D

Kalecilik için boyum kısa mı?

Sağ a

Sağ ayağımı kullanıyorum, reflekslerim orta derece, ama çok oyun bilgim yok.
Hocam Sağ ayağınız kullandığınız için SLA Yani Sol Açık mevkisini öneriyorum çünkü şut atabilmek için sol'da oynamanızı öneriyorum ama ara pası veya orta açarken sol ayağınızı kullanmanız gerekiyor o zaman sol ayağınız geliştirin yani sol ayak ile şut pas dribbling falan hatta bütün antrenmanı sol ayağınız ile yapın derim çünkü Sol ayağnız ileri seviyede gelişecekti ama tabikide hemen olmaz en az 1 hafta çalışmanız lazım yani sol ayağnızı en az sağ ayağınız kadar iyi olsun böylece Sağ Açıkta da oynayabilirsiniz.

Sağ a

Ayrıca oyun bilgisi için de maç izlemenizi ve FIFA oynamanızı öneriyorum teknik direktör kariyeri ile maçlarda kafanızda taktikler kurun ve maçta uygulamaya çalışın.

Sağ a

Ve bir tane idolün olsun ama futbolcu olması gerek onu örnek al onun gibi antrenman yapmaya çalış onun tavsiyelerini dinle mesela Maradona şöyle bir tavsiye veriyordu: Şutlarını hep aynı yöne doğru vurma çünkü kaleciler seni televizyonda izlerler şutunu nereye attığını ezberleyip maçta ona göre önlem alırlar gibi tabi benim idolümü profilimden ve ismimden anlayabilirsiniz🤣

Son düzenleme:
Anladım hocam peki nasıl top sektirebirim? o konuda berbatım.
Hocam ben top sektirebilirim ve Top sektirmek bu oyunda önemli insanı formda tutar ops sektirebilmek için birer birer sektirmen lazım ve hafif kendine doğru çekmeye Çalış topu nevzat Özkur'un videoları var youtube da bakabilirsiniz.

Hocam ben top sektirebilirim ve Top sektirmek bu oyunda önemli insanı formda tutar ops sektirebilmek için birer birer sektirmen lazım ve hafif kendine doğru çekmeye Çalış topu nevzat Özkur'un videoları var youtube da bakabilirsiniz.
Anladım hocam bu arada örnek alacağım futbolcu galiba Foden olcak :D

Anladım hocam bu arada örnek alacağım futbolcu galiba Foden olcak :D
olabilir hocam foden iyi oyuncudur hem genç bir oyuncu o konuda şanslısınız çünkü benim sevdiğim futbolcu maksimum 3 yıl sodnra bırakır ama foden minimum 10 yıl daha oynar daha 23 yaşında neyse kankam çalışmaya başla bence antrenman yap iyi şanslar 😀

Sol bek ol çok açık var bu mevkide.
Peki hangi mevkiyi önerirsin?
Ama sağ ayağımı kullanıyorum demişsin içeri kat eden sol kanat veya direkt sağ kanat-bek düşünebilirsin.

İyi eleman açığı var ama yetenek gerek çalım yeteneği.

Çok yetenek yoksa müdahale yapmayı ve pas atmayı açı kapatmayı öğren stoper, libero ol.

Sol bek ol çok açık var bu mevkide.

Ama sağ ayağımı kullanıyorum demişsin içeri kat eden sol kanat veya direkt sağ kanat-bek düşünebilirsin.

İyi eleman açığı var ama yetenek gerek çalım yeteneği.

Çok yetenek yoksa müdahale yapmayı ve pas atmayı açı kapatmayı öğren stoper, libero ol.
Çalım konusunda iyiyim dribling yaparken çalım atarak kolayca geçebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı