Çözüldü 15 Yıldan eski gece gizli görevde askerleri boğduğumuz savaş oyunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cagdsozgl

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan 15 yıl önce kadar (belki de daha eski) bir savaş oyunu oynuyordum. Hatırladığım tek sahne gece gizli bir görevdesiniz ve usulca askerlerin arkasından yaklaşık onları ince bir telle boğuyorsunuz. Boğmadan önce arkasından bozup para benzeri bir şeyi sağına soluna atıp dikkatini dağıtabiliyorsunuz. Karakterimizin saçları beyaz diye hatırlıyorum. Uzun soluklu bir oyun ama en hatırladığım ipucu bu. Umarım bulabiliriz.

Çözüm
Commandos Strike Force. Ne oynardım çocukken. 😌

commandos-strike-force-20060113103152497_640w.jpg
Hitman: Blood Money veya Splinter Cell olabilir. Karakter maskeli mi? Asker mi? Takma adı falan var mı?
Karakter asker muhtemelen. Gece, ormanlık arazide, beton bir yoldan gidiyorsun bu askerleri boğmak için. Görüş açısı da yanlış hatırlamıyorsam birinci şahıs. Bu arada oyunların ikisi de değil.

Metal Gear Solid 4 olabilir. Başka herhangi bir özelliği var mı? Yüzde çizik, vücutta dövme, gözlük takması gibi.

Metal Gear Solid 4 olabilir. Başka herhangi bir özelliği var mı? Yüzde çizik, vücutta dövme, gözlük takması gibi.
Bu kadar detay hatırlamıyorum. Grafik olarak CoD 2 ve 3e benziyor. Askeri araçlar hatırlıyorum bu boğma bölümüne yakın. Askeri araca biniyor ya da görev için indiriliyor olabiliriz. Metal Gear Solid 4te değil bu arada. Dediğim adamın saçları daha bir beyaz ve genç yüzlüydü.

Merhaba. Bundan 15 yıl önce kadar (belki de daha eski) bir savaş oyunu oynuyordum. Hatırladığım tek sahne gece gizli bir görevdesiniz ve usulca askerlerin arkasından yaklaşık onları ince bir telle boğuyorsunuz. Boğmadan önce arkasından bozup para benzeri bir şeyi sağına soluna atıp dikkatini dağıtabiliyorsunuz. Karakterimizin saçları beyaz diye hatırlıyorum. Uzun soluklu bir oyun ama en hatırladığım ipucu bu. Umarım bulabiliriz. COD 2 ve 3'e benzer grafikleri var diye hatırlıyorum.
Şu oyunlar değil;
Hitman: Blood Money,
Splinter Cell,
Metal Gear Solid 4,
Thief.

15 yıldan fazla olmuş olabilir. Bu oyun çok yeni. Benim dediğim oyun daha CoD tarzında bir oyun. Bulmam lazım dünden beri arıyorum hala bir fikir çıkmadı. Çok dikkate de alınmıyor bu tarz başlıklar. Nasıl yapacağız yahu?
Thief 1998'den beri olan bir seri.

Yeni konular

Geri
Yukarı