Çözüldü 15 yıllık İngilizce Şarkı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rak129

Kilopat
Daha fazla  
Aklıma bir anda yıllar önce bir yerlerden duyduğum, kulak dolgunluğumun olduğu bir şarkı geldi. O dönemler küçüktüm, İngilizcem de sıfırdı. Yani muhtemelen bir anlamı vardır ama sürekli "ama düttüt tuyu" gibisinden bir şeyler söylenildiğini hatırlıyorum. Rahat bir 10-15 yılı vardır. Bir kadın şarkıcının şarkısıydı. Çok tarif edici değil farkındayım ama bundan başka bir şey hatırlamıyorum.

Çözüm
Merhaba,

Söylediğiniz söz bu iki şarkıda geçiyor. Kesinlikle bunlardan biridir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Merhaba,

Söylediğiniz söz bu iki şarkıda geçiyor. Kesinlikle bunlardan biridir.

Çözüm
Shakira'nın şarkısıymış. Nasıl o kısmın "I'm addicted to you" olduğunu çıkaramadım kendime şaşırıyorum. Her neyse teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı