150.000 TL motosiklet önerisi

Sıfır alacaksan tek seçenek Dominar, veya NS200 UG versiyonu çıktı onu alıp kalan paraya donanım yaparsın. Bu paraya Sıfır Honda Yamaha zor, ikinci el temizini bulmak da çok zor. İçinden geçiyorlar ciğerini söküyorlar o markalara temiz binen yok.

Sıfır alacaksan tek seçenek dominar, veya NS200 ug versiyonu çıktı onu alıp kalan paraya donanım yaparsın. Bu paraya sıfır Honda Yamaha zor, ikinci el temizini bulmak da çok zor. İçinden geçiyorlar ciğerini söküyorlar o markalara temiz binen yok.

Anladım bir bakayım NS200 ug versiyonuna bir de hocam motora yeni başlayacağım yani, tecrübe 0 MT25 zor olurdu.

Anladım bir bakayım NS200 ug versiyonuna bir de hocam motora yeni başlayacağım yani, tecrübe 0 MT25 zor olurdu.

Sıfır tecrübe ise NS00'den şaşma, 2014'ten beri sürekli üretilen satılan her parçasını kolayca bulabileceğin bir motosiklet. Ustalarında gözü kapalı tamir edebildiği bir cihaz oldu artık. NS200 UG al, güzel bir koruma demiri taktırt en temizi olur senin için.

Sıfır tecrübe ise NS00'den şaşma, 2014'ten beri sürekli üretilen satılan her parçasını kolayca bulabileceğin bir motosiklet. Ustalarında gözü kapalı tamir edebildiği bir cihaz oldu artık. NS200 ug al, güzel bir koruma demiri taktırt en temizi olur senin için.

Eyvallah abicim teşekkür ederim tavsiyelerine uyacağım sağ ol.
Ve birde ns 200 ug de ön ve arkada ABS sistemi varmış 🤙

Sıfır tecrübe ise NS00'den şaşma, 2014'ten beri sürekli üretilen satılan her parçasını kolayca bulabileceğin bir motosiklet. Ustalarında gözü kapalı tamir edebildiği bir cihaz oldu artık. NS200 ug al, güzel bir koruma demiri taktırt en temizi olur senin için.

En başından aklımda olan motordu zaten sizin sayenizde kararım kesinleşti karşılıksız yardımcı olan herkese teşekkür ederim iyi ve sağlıklı günler dilerim.

Bir bakayım hocam ona da.

Yok be hocam motora yeni başlayacağım şimdilik kalsın başlangıç olrak NS200 ug gayet iyi bence.

Yine de tavsiyeniz için teşekkürler.
Ug normal versiyona ek yeni eklentiler var göstergede trip vites göstergesi falan eklenmiş ve dediğin gibi abs için. Ben 2022 almıştım şükür ciddi sorun yaşamadım bir defa çarptılar koruma demiri yamuldu n11den aldım, benzin göstergem çatladı sahibinden den bulup aldım değiştim 2 bine.

Cf moto çok şık motor ama yeni başlayanlar için uygun değil heniz parça servis ağı yaygınlaşmadı bir kaza yaparsın 3,5 ay parça bekliyorsunuz. Göstergesi 25binlira diyorlar kendi gruplarında şu an ki sistemde zaten Çin’e ekstra ambargo bar parça gelişi çok yavaş çok yarıyor motor araştırabilirsiniz.

Ug normal versiyona ek yeni eklentiler var göstergede trip vites göstergesi falan eklenmiş ve dediğin gibi abs için. Ben 2022 almıştım şükür ciddi sorun yaşamadım bir defa çarptılar koruma demiri yamuldu N11'den aldım, benzin göstergem çatladı sahibindenden bulup aldım değiştim 2 bine.

CFMOTO çok şık motor ama yeni başlayanlar için uygun değil heniz parça servis ağı yaygınlaşmadı bir kaza yaparsın 3,5 ay parça bekliyorsunuz. Göstergesi 25binlira diyorlar kendi gruplarında şu anki sistemde zaten Çin'e ekstra ambargo bar parça gelişi çok yavaş çok yarıyor motor araştırabilirsiniz.

Hocam ben son 2024 model Pulsar ns 200 ug alacağım sorun yaşar mıyım, siz kullandıysanız tecrübenizi anlatır mısınız?

Tmm abicim sağol MT 25 den şaşılmaz o zaman ben sıfır Honda MT 25 e baktım fiyat 197 bin gözüküyor

Sizce. Sıfır mı alınmalı yoksa ikinci el temiz. Alsam yeterli mi?

.
Dostum sana şöyle söyleyeyim NS200 UG almak kolaydır. Bayiye gidersin alırken mutlu olursun kolayca binersin. Kullandıkça biraz biraz pişmanlığın gün gün artar. Lakin Mt25 ABS almak zordur. Experiyle uğraşırsın, pazarlığıyla uğraşırsın, insanlarla uğraşırsın... ama bindikçe iyi ki Yamaha almışım dersin gün gün mutlu olursun. Hiç meraklanma başlangıç için Mt25 Abs gayet uygundur. Çok güçlü makinedir. Kendini bil gazı ona göre aç yeter. Kendini öldürecek adam cg'ylede başarır o işi. Diyeceğim budur. İster yaşa tecrübe et ister tecrübelerden ders çıkar.

Hocam ben son 2024 model Pulsar ns 200 ug alacağım sorun yaşar mıyım, siz kullandıysanız tecrübenizi anlatır mısınız?

Ug kullanmadım Normal versiyonu kullanıyorum. Ben motosikletten memmunum. Şehir içi geziniyorum çok hız veya artistik hareketler yapan biri değilim işe bakkala çakkala git gel. Bir de bazen stres atmalık tin tin gezerim. 0-60 ivmelenmesi çok iyi, en sevdiğim hızı 70-80 aralığı en sessiz ve titreşimsiz hızı bu bence.
Max hız denememde 142 gördüm. Ama dediğim gibi hız sevmiyorum bu motora da 110 120'den fazla hız yapmamak lazım.

Orijinal üzerinde gelen Lastikler ve zincir tırt bunu bilerek sür veya paran varsa ilk iş değiştirmek olsun. Bu hemen hemen tüm motosikletlerde geçerlidir üzerinde gelen lastikler aşırı tırt oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı