150-160 TL Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Önerisi

gurkan356

Hectopat
Yer
Kütahya
Merhabalar, 150-160₺ bandında Bluetooth kulaklık arıyorum. Asıl amacım oyun olacak, sağ sol dengesi biraz önemli. Tabii ki bu fiyat bandında bir oyuncu kulaklığı gibi ses vermeyecek biliyorum, sadece biraz dengeli olsun yeterli. Telefon görüşmeleri yapacağım bu anlamda mikrofonu da çok kötü olmasa iyi olur. Bu fiyat bandında QCY T5 kulaklığı denedim beğendim, varsa bu kulaklık hakkında görüşlerinizi yoksa kulaklık tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Airdots olabilir veya xiaomi haylou gt1'e bakabilirsiniz. Ben airdots kullanıyorum sorularınızı cevaplayabilirim.

Airdots olabilir veya xiaomi haylou gt1'e bakabilirsiniz. Ben airdots kullanıyorum sorularınızı cevaplayabilirim.
Çok teşekkürler, aslında bu iki model de aklımda. Oyun oynuyor musunuz, özellikle pubg mobile gibi oyunlarda en azından sağ sol hissiyatını bana verebilir mi, airdots? En önemli konu bu ama bir de mikrofon performansı var. Airdots'un kısa olması sebebiyle mikrofonu özellikle açık alanlarda biraz problem oluyormuş diye okudum, buna nispeten QCY T5 daha iyiymiş. Bu konuda sizin düşünceniz nedir? Dışarıda telefon görüşmeleri yaparken, arkadaşlarınız sizi duyabiliyorlar mı?

Çok teşekkürler, aslında bu iki model de aklımda. Oyun oynuyor musunuz, özellikle pubg mobile gibi oyunlarda en azından sağ sol hissiyatını bana verebilir mi, airdots? En önemli konu bu ama bir de mikrofon performansı var. Airdots'un kısa olması sebebiyle mikrofonu özellikle açık alanlarda biraz problem oluyormuş diye okudum, buna nispeten QCY T5 daha iyiymiş. Bu konuda sizin düşünceniz nedir? Dışarıda telefon görüşmeleri yaparken, arkadaşlarınız sizi duyabiliyorlar mı?
Mikrofonu evet açık alanlarda sorun oluyor ama siz anlayabiliyorsunuz karşı tarafı. PUBG'de sağ sol hissiyatını gayet iyi veriyor o konuda şüpheniz olmasın. Ses kalitesi de gayet iyi fakat ben aynı zamanda JBL T500BT kullandığım için objektif bir yorum yapamam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı