150 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba. Kulak içi Bluetooth bir kulaklık almak istiyorum. Bu ürünlerle pek bir aram yok o yüzden orijinal fiyatlarını bilmem. Herhangi markanın orijinal bir kulaklığının linkini bulabilir misiniz? Bütçem 150-200 TL. (Bazıları kulağımdan düşüyor o yüzden şekil olarak alt kısmının çubuk gibi olması önemli. Bu fiyata öneremezseniz diğerlerine de bakarım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kulak içi Bluetooth bir kulaklık almak istiyorum. Bu ürünlerle pek bir aram yok o yüzden orijinal fiyatlarını bilmem. Herhangi markanın orijinal bir kulaklığının linkini bulabilir misiniz? Bütçem 150-200 TL. (bazıları kulağımdan düşüyor o yüzden şekil olarak alt kısmının çubuk gibi olması önemli. Bu fiyata öneremezseniz diğerlerine de bakarım.)

Merhaba. Kulak içi Bluetooth bir kulaklık almak istiyorum. Bu ürünlerle pek bir aram yok o yüzden orijinal fiyatlarını bilmem. Herhangi markanın orijinal bir kulaklığının linkini bulabilir misiniz? Bütçem 150-200 TL. (bazıları kulağımdan düşüyor o yüzden şekil olarak alt kısmının çubuk gibi olması önemli. Bu fiyata öneremezseniz diğerlerine de bakarım.)

GT1 Plus.

Ürün bu alacağın yerin orijinal sattığına dikkat et markanın çok fazla çakma ürünü var.

Maalesef bu bütçemi aşıyor hocam.
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S: Amazon.com.tr ben buradan bu kulaklığı aldım memnum orijinalliğini kontrol ettim sıkıntı yoktu.
Dediğim gibi bu ürünü kullanamıyorum.

Amazon'dan gelen tahmini kaç güne gelir bilginiz var mı ?

Geri
Yukarı