150-180 TL'ye mikrofon önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım, o zaman almışken ikisini beraber almak en mantıklısı fakat benim o kadar bütçem yok maalesef. En kısa zamanda almak istediğimden BM800'ü elemek durumundayım, belki gelecekte yükseltme yapıp farklı bir mikrofona geçmek istersem ikisini beraber düşünebilirim.

Üstte bahsettiğim mikrofonlar nasıldır? Siz hangisini önerirsiniz?

Önerilen mikrofonları bilmediğim için pek bişey demem çok iyi olmaz.

Bunu önerebilirim sanırım, yanında LR44 pil almasınız ve ayda veya 3 haftada bir pillerini değiştirmelisiniz, 1 ay kullanıp pil değiştirmeden devam ederseniz eski performansı alamazsınız. Bu yüzden 3 haftada bir veya 1 ayda bir pil değişimi yapmalısınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi yanında LR44 pil almalısınız, çünkü mikrofon PC dışında pillerdende güç alıyor ve performansını almak için 3 haftada bir veya ayda bir pil değişimi yapmalısınız.

Teşekkür ederim önerileriniz için; profesyonel ve sürekli ses kaydı almayacağımdan, hemen ihtiyacım olduğundan, Phantom Power alacak bütçem olmadığından (çünkü hemen ihtiyacım olduğundan ikisini beraber almam en mantıklısı, sadece mikrofonu alırsam kısık ses ile kullanmak istemiyorum) ve Phantom Power'ın masamda yer kaplamasını istemediğimden BM800 almaktan vazgeçtim.

Boya BY-M1 mikrofonu aldım, müsait bir zamanda incelemesini hazırlayıp yayınlayacağım. Bence daha iyi oldu çünkü hem masamda yer kaplamıyor hem de telefonuma bağlayıp kullanabiliyorum.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı