150-200 TL arası Bluetooth kulaküstü kulaklık önerisi

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bu konuyu arkadasım için açmak istedim. Kulaklığı alma amacı müzik. Eğer 50 TL farka değecek bir kulaklık öneriniz varsa 250 TL'ye çıkarabilir bütçesini. Önerilerinizi bekliyorum.

Ben pazardan 40 liraya almıştım kardeşim çakma iphone. Hala da kullanırım eğer çakma olur diyorsan düşünebilirsin malum doların halini görüyorsunuz

Bu konuyu arkadasım için açmak istedim. Kulaklığı alma amacı müzik. Eğer 50 TL farka değecek bir kulaklık öneriniz varsa 250 TL'ye çıkarabilir bütçesini. Önerilerinizi bekliyorum.

JBL T500 kullanan arkadaşım vardı memnundu önerebilirim sadece tavsiye çünkü kulaklık önerme işi çok sakat bazıları memnun iken bazıları memnun kalmayabiliyor.
JBL
Yorumları okuyup karar verebilirsiniz.

JBL T500 kullanan arkadaşım vardı memnundu önerebilirim sadece tavsiye çünkü kulaklık önerme işi çok sakat bazıları memnun iken bazıları memnun kalmayabiliyor.
JBL
Yorumları okuyup karar verebilirsiniz.
Bende o kulaklığı arkadasıma önermistim ancak bluetooth istediği için baska bir sey önereceğim.
Bende arastırıyorum ama karar veremedim sizlere de sormak istedim ama pek cevap gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı