200-250 TL Kulaküstü Kulaklık

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Başlıktaki gibi, 200 lira sınır gibi gözüküyor ancak bir ihtimal 250 TL'de olabilir. Aklımda Aliexpress'te satılan Bluedio'nun büyük kulaklıkları var. Yurtiçi-Yurtdışı farketmez, kaliteli olsun, okuldan eve, müzik dinleyebileceğim, aynı zamanda evde oyun oynayabileceğim bir kulaklık arıyorum. Bluetooth'lu olursa bir tık daha iyi olur ancak çok da şart değil. Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Şahsen ben öyle çılgın bir oyuncu değilim. Oyundan kastığım şuydu; Aliexpress'ten aldığım Bluedio TM kulaklığı Bluetooth'la bilgisayara bağlayınca oyunlardan ses alamıyordum. Ama müzik dinlerken sorun olmuyordu. Benim için müzik daha önemli. Ayrıca @Sylveon hocamın görüşüne katılıyorum, oyuncu kulaklıkları genelde çok taşınabilir olmuyor.

Başlıktaki gibi, 200 lira sınır gibi gözüküyor ancak bir ihtimal 250 TL'de olabilir. Aklımda Aliexpress'te satılan Bluedio'nun büyük kulaklıkları var. Yurtiçi-Yurtdışı farketmez, kaliteli olsun, okuldan eve, müzik dinleyebileceğim, aynı zamanda evde oyun oynayabileceğim bir kulaklık arıyorum. Bluetooth'lu olursa bir tık daha iyi olur ancak çok da şart değil. Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Merhaba, belirttiğiniz fiyat aralığında hem müzik dinlemek için ideal hem de oyuncu kulaklığı olan Sharkoon B1 ürünü bulunmakta:

Detaylı ürün bilgisi için: B1 - sharkoon.com
Fiyat bilgisi için: Sharkoon B1 Kablolu Siyah Mikrofonlu Gaming Kulaklık
Ürün inceleme videosu için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, belirttiğiniz fiyat aralığında hem müzik dinlemek için ideal hem de oyuncu kulaklığı olan Sharkoon B1 ürünü bulunmakta:

Detaylı ürün bilgisi için: B1 - sharkoon.com
Fiyat bilgisi için: Sharkoon B1 Kablolu Siyah Mikrofonlu Gaming Kulaklık
Ürün inceleme videosu için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhbalar, öneri için teşekkür ederim. Ancak bu kulaklık taşınabilir mi? Mikrofon kalitesi nasıl?

Merhbalar, öneri için teşekkür ederim. Ancak bu kulaklık taşınabilir mi? Mikrofon kalitesi nasıl?

Kulaklık taşıma çantasıyla beraber geliyor. Çantasının içinde taşıyabilirsiniz.
Eğer inceleme videosunu izlerseniz kulak ve çantasının boyutlarını ve mikrofon kalitesini görebilirsiniz. Videoda kulaklığın mikrofon testi yapılmaktadır.

Eğer inceleme videosunu izlerseniz kulak ve çantasının boyutlarını ve mikrofon kalitesini görebilirsiniz. Videoda kulaklığın mikrofon testi yapılmaktadır.
Teşekkür ederim. Bilgisayara geçip hemen izleyeyim.
Kulaklık güzel gözüküyor. Mikrofonun çıkması ve taşıma çantası benim için bir artı. Yalnız kulaklıktaki pedler zamanla eriyecek. O zaman ne yapılabilir?
@SharkoonTürkiye
Sharkoon B1 kulaklığı satın aldım. Herkese çok teşekkürler!

Son düzenleme:
Sharkoon köklü bir marka sıkıntı yaşamazsınız hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim. Hepinize çok ama çok teşekkürler!
Merhaba Sharkoon, bir dorum olacaktı, kulaklığın kablosu içine giriyor, bu bir sorun mu? Umarım sorun değildir. 😀

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı