150-200 TL ekran kartı önerisi

jackarmis

Kilopat
Selam.

Kısa zaman önce bilgisayarı kullanırken cam patlama sesi gibi bir şey geldi ve kapandı. İki bilgisayarcıya götürdüm, ikisi de ekran kartı gümlemiş dedi. PC özellikleri: i7 2600, 6 GB RAM, AMD Sapphire R7 240 4 GB 128 Bit ekran kartı.

150-250 TL arasında 2. el 1 GB'lık ekran kartı satalım devam et diyorlar. Ben de Technopat ailesine sormak istedim. Sizce dedikleri gibi mi yapayım yoksa başka bir yol var mı? Yahut saydığım özelliklere sahip bilgisayara hangi ekran kartlarını önerirsiniz? 150-200 TL'yi aşsın istemiyorum. Zaten 7.5 yıllık bilgisayar.

Yardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkürler. PC özürlüsü ben, bu site sayesinde birçok sorunu çok kolay şekilde çözdüm.

1 GB dedilerse al kasayı eve kaç. Kazıklamak için yer arıyorlar.

Tavsiyem 250-300 TL arası bir HD 7XXX serisi ya da dengi bir NVIDIA kart almanız.
Bilgi verebilmemiz için satmak istedikleri kartı öğrenmen lazım.

Modelleri öğrenip dönüş yapacağım, cidden çok teşekkür ederim. Umarım ekran kartı alınca sorun çözülür. Minimum kaç gb olsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı