150-200 TL ekran kartı önerisi

Lütfen beni yanlış anlamayın,
Tüm tavsiyeleri ve yanıtlarınızı okudum ve sizinde söylediğiniz gibi bilgisayar konusundan pek anlamıyorsunuz sanırım(dediğim gibi lütfen yanlış anlamayın)Biz size olabildiğince yardım ederiz ama size önerim bu işten anlıyan bir arkadaşınız ile bu işe girişmeniz.200Tl para az değil boşa gitmesin.Bu arada ne tür oyunlar oynuyorsun onu da yazarsan ona göre öneri de bulunuruz.İyi günler
Yok est. Orta halli anlıyorum bilgisayardan. Normalde hiç anlamazdım ama bu tür sitelere takıla takıla zamanla öğreniyosun. Sağlamcı biri olduğum için diyalog diyalog aktarıyorum. Ondan öyle anlaşılmış olabilir. Anakart tarihi eser. Her ekran kartı ile uyumlu değil. Şimdi netten söylerim buna veya benzer bir sorun çıkar uğraşmak istemiyorum. Direkt pc ciden deneyip almak daha cazip geliyor.

Modelleri öğrenip dönüş yapacağım, cidden çok teşekkür ederim. Umarım ekran kartı alınca sorun çözülür. Minimum kaç gb olsun?
O seviye de kaç GB olacağı pek önemli değil çok güçlü bir kart olamayacağı için 1 veya 2 GB yeter ama önemli olan kartın GPU donanımı.

En dandik ekran kartı.Kanıtlarımda.GT440 1GB CS:GO'da 50 fps alırken R7 240 40 alınca şükrediyorum.
Konudan bağımsız yüzde 100 katılıyorum. Bende de gt545 vardı, bozulunca r7 240 a geçtim ama gt545 ile yapabildiğim her şey yarı yarıya düştü r7 240 da. şimdi r7 240 da bozuldu, bakalım ne alcaz :D
Anakart modelinizi öğrenebilir miyim?
Bilmiyorum. Kasayı açsam orda yazar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı