150-200 TL Film için Hoparlör Tavsiyesi

luktodoro

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Müzik dinlemeyi pek düşünmüyorum. Sadece film için alıyorum 1+1 mi, 2+1 mi almam daha iyi olur? Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Eğer müzik için istemiyorsan , buffera dolayısıyla +1e gerek yok. Yerinde olsam iyice araştırıp kaliteli speakerlara bakardım.
Şunlar gibi ;
Örnek olması açısından söyledim bunları yoksa güzel olup olmadıkları hakkında fikrim yok.

Film için 2+1'lere bakmanızı öneririm. Bu fiyat aralığında bulabileceğiniz kısıtlı ürün var zaten. Size uygun olan, bilindik markalardan birini tercih edebilirsiniz. Aşağı yukarı benzer performans vereceklerdir. @Bogazitchy'nin önerisi de uygun duruyor.

Aslında durum tam tersi. Film için ''subwoofera'' gerek var. @SensationWhite

Bence de sinematik efektler için subwoofera gerek var. Ama komşuları da düşünürsek tabi bass ayarı yapılabilen bir sistem almakta fayda vardır. Gerçi olmasa da kulaklık geceleri iyi iş görüyor. Ben genelde haftasonları gün içinde film izlediğim için bass ayarını umursamıyorum ama akşamları sesi mecburen kısıyoruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı