150-200 TL Gamepad önerisi

Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi bu fiyat bandında PC'de kullanmak için önerisi olan olur ise çok sevinirim. Orijinal Xbox kolum var fakat PlayStation kollarındaki düzene alışık olduğum için Xbox tarzı kol istemiyorum.

300 TL Altına kaliteli ve kaldı ki istediğiniz özelliklere de bu var. Keza bu model de indirimde. Mümkünse para biriktirin.

Logitech F301 hakkında ne düşünüyorsunuz Turkcell'de şu an 189 TL'ye satılıyor. Bir sonraki maaş günüme daha 1 ay var ve para biriktirmek oldukça güç şu an benim için. Aslına bunu almam bile gereksiz fakat insanın bazen kendini şımartması gerekiyor

Eski bir model F310'dan bahsediyorsunuz sanırım ama kaliteli ve iş görecektir. Keza elinizde Xbox Orjinal Gamepad varken bu model yerini tutacak ve üst düzey bir model değildir.
Kesinlikle öyle katılıyorum fakat xbox controllerine bi türlü alışamadım yıllarca playstation oynadıktan sonra çok zor geliyor

Alacaksanız tuşları bir tık sert gelebilir ama kalitelidir. Hocam öyle diyorsanız bana kalırsa maaş gününüzü bekleyip demin önerdiğim Rampage Dualshock modelini alabilirsiniz.

Eskiden PS için 5 liralık kol alıp yıllarca kullandığımız zamanlar aklıma gelince bir kola inanın 260 TL veresim gelmiyor

Geri
Yukarı