150-200 TL gamepad önerisi

AydoğanKRKS

Hectopat
150-200 TL bandında gamepad almak istiyorum. Biliyorum, bu bütçe ile en iyisini aramak zor ama hiç yoktan iyidir mantığıyla bir gamepad arıyorum. God of War tarzı hikayeli oyunları oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu alabilirsen iyi olur:

Cevabınız için teşekkür ederim fakat o kadar bütçem yok ben bunu bulabildim bu sizce nasıl iş görür mü ve Amazon'dan alsam sıkıntı çıkar mı iade konusunda daha önce hiç alışveriş yapmadım. Snopy Rampage SG-R218 PS3/PC X INPUT Kırmızı USB 1.8m Joypad : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Cevabınız için teşekkür ederim fakat o kadar bütçem yok ben bunu bulabildim bu sizce nasıl iş görür mü ve Amazon'dan alsam sıkıntı çıkar mı iade konusunda daha önce hiç alışveriş yapmadım. Snopy Rampage SG-R218 PS3/PC X INPUT Kırmızı USB 1.8m Joypad : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Amazon iyidir iade konusunda ama Rampage genel olarak kötü bir marka buna bakabilirsin:

Amazon iyidir iade konusunda ama Rampage genel olarak kötü bir marka buna bakabilirsin:

Hocam bu gözüme çok dandik gözüktü ya neden böyle bu.

Hocam bu gözüme çok dandik gözüktü ya neden böyle bu.

İkinci el bakarsan F310 da alabilirsin sıfır olarak çokda bir seçenek kalmıyor PS3 PS4 kollarına bakabilirsin:

Yeni konular

Geri
Yukarı