150-200 TL Kulaklık önerisi

Daha fazla  
Öncelikle aradığım özellik tamamen CS GO da temiz ses kasabilmek. Yani adım seslerinin nerden geldinğini ayırt edebileyim bana yeter. Önceden tamamen kulakiçi kulaklık ile oynuyordum edindiğim bilgiler ışığında kulaküstü ses kasımında daha önde. Çok fazla bu konuda açılmış başlık var ve snopy trust gibi markalar yerin dibine sokulmuş durumda. Ancak su zaman aralığında bu fiyat aralığında bu markalara mahkum gibi gözüküyorum. Aklımdaki diğer nokta ise 7.1 snopy bi kulaklık bu fiyat aralığında mevcut ve bu meblayi Snopy'e teslim etmek canımı sıkıyor doğrusu. Ayrıca 7.1 varken stereo bir kulaklık almak da aklımı kurcalıyor. Tamamen ikilemde kalmış olup hiçbir kulaklığa yakın hisstememekteyim. Genel olarak bu fiyat aralığında öneri ve 7.1 surround mantığının CS GO etkisi hakkında bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum :)

Üstüne bi 106 TL daha koy Logitech G230 satın al.
7.1 Surround ( Çevresel ) 8 ses sürücüsünden ses verir. CS:GO'da işine fazlasıyla yarayacaktır.

G430 demek istemiş olabilir. Bende bu fiyat aralığında bir kulaklık arıyordum ama 7.1 bulunsun istiyordum sonra 2.el G430 aldım 150TL fiyatına sonra kulaklık kısmı sökülüyordu bende söküp yıkadım ve CS:GO oynuyorum inanın beni gerçekden çok tatmin etti, bazıları sesinin kısık olduğunu söylüyor ama ben böyle bir sorunla karşılaşmadım hatta yüksek sesi seven biri olarak sesini kıstığım bile oluyor bazen. Bende önceden kulakiçi kullanıyordum.

HyperX Cloud Stinger al. G230 alınmamalı G230 dan çok daha fazla performanslı ve daha konforlu bir modeldir. 7.1 ler, adam akıllı olan 7.1 ler 400 TL civarından başlıyor. Snopy tercih edilmemeli 7.1 diye alırsınız ya bozulur ya kulağınızı acıtır ya da iyi ses vermez sonra nedeni nedir diye bir konu açarsınız sosyale.

7.1 kulaklıkların FPS oyunlarında çok katkısı olur. Kulaklık olarak ise dün Amazon'dan certified refurbished Logitech G430'u 200 liraya aldım. Hala varsa bakabilirsiniz.

G430 demek istemiş olabilir. Bende bu fiyat aralığında bir kulaklık arıyordum ama 7.1 bulunsun istiyordum sonra 2.el G430 aldım 150TL fiyatına sonra kulaklık kısmı sökülüyordu bende söküp yıkadım ve CS:GO oynuyorum inanın beni gerçekden çok tatmin etti, bazıları sesinin kısık olduğunu söylüyor ama ben böyle bir sorunla karşılaşmadım hatta yüksek sesi seven biri olarak sesini kıstığım bile oluyor bazen. Bende önceden kulakiçi kullanıyordum.
İkinci el de sıkıntı çekmediniz değil mi gerçi 2. el şans işi biraz da aklımda bulundurcam.
7.1 kulaklıkların FPS oyunlarında çok katkısı olur. Kulaklık olarak ise dün Amazon'dan certified refurbished Logitech G430'u 200 liraya aldım. Hala varsa bakabilirsiniz.
Gümrük vergisi olayı nasıl işliyor peki ucuza refurbished alacağız diye gümrük vergisiyle aynı fiyata getirmeyelim.

Amazon zaten hallediyor gümrük vergisini falan. Kulaklık 35 dolardı. Gümrük vergisi ile gönderim ücreti 12 dolar tuttu. 47-48 dolar civarında ödeme yaptım. Gümrük vergisi konusunda sıkıntı duymazsınız diye düşünüyorum.

150TL bütçe ile yurt içerisinden alacağın hiçbir kulak üstü kulaklık, kulak içi kulaklıklardan daha iyi yön tayin etme kabiliyeti sunmayacaktır sana. G230 gibi modelleri oyuncu kulaklığı olarak şartlandırmayın kafanızda, hiçbir şekilde tatmin etmedi şahsen beni. Real'de sunduğu frekans aralığı da çok dar, alt frekansları alamıyorsun bile o kulaklıkta. Dahili bir ses devresi de bulunmadığı için anakartındaki ses yongası neyse o kadar köfte alıyorsun haliyle.

Yerinde olsam hiç masraf etmezdim, yurt dışından getirteceğin 10TL'lik bir kulak içi kulaklık son derece yeterli yön tayin etme kabiliyeti sunar sana.
1,91 dolar şu kulaklık :) Tahmini Teslimat Zamanı
Bu fiyata daha iyisini zor bulursun, şahsen sürekli sipariş veriyorum bunlardan, al kullan, memnun kalmazsan kulak üstü kulaklığını ben alacağım.

Ben de kullanıyorum bunu, forumdan arkadaşlarla oynuyoruz CS:GO aktif olarak.
İnan duyamadığım ses yok, en ufak eksiklik hissetmedim bugüne kadar. 200TL harcayıp aldığın kulaklık fark edilir bir gelişme yaratmayacak asla, fiyatına değer bir fark asla göremeyeceksin. Önerdiğim 8TL yalnızca?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı