150-200 TL Oyun İçin Kulaklık Önerisi

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
James donkey 710 aldım ve aldığıma pişman oldum. CS:GO ve R6S PUBG oynuyorum. Ve James donkey ile ses falan kasılmıyor. Neyin merde olduğu anlaşılmıyor. Eski Trust kulakligim bundan kat kat daha iyiydi sorunsuz ses kasıyordum. İade ettim ve paramı aldım. 150 maksimum 200 TL bandında oyun için kulaklık önerisi bekliyorum. Film müzik içinde kullanılacak tabiki ama ağırlık oyunda olacak.

James donkey 710 da görünürde iyi gibiydi ama ses falan kasilmiyordu. Medusa sanırım ondan daha iyi. Yorumlara vs bakarak konuşuyorum. Zaten 710'u kendim deneyimledim çok kötü.
Jbl Tune 500 Kulaklık Ct Oe Beyaz Fiyatı ve Özellikleri Bu ürünü alın der susarım. 1 yıldır kullanıyorum. Oyunlarda inanılmaz güzel sesi var.
Dostum önemli olan güzel ses vermesinden ziyade, adamların nerede olduğunu vs anlamam.
Kulaklık sanırım 7.1 değil. 7.1 değilse kolay kolay ses kasılmaz.
Stereo olarak da çok iyi ses kastiran modeller var.

Kulaklık sanırım 7.1 değil. 7.1 değilse kolay kolay ses kasılmaz.
Ses kasmak için illa 7.1 şart değil. Bu kulaklık ile aşırı derecede güzel ses kasılıyor. Kullandığım için söylüyorum yoksa paranız boşa gitsin istemem.

Ses kasmak için illa 7.1 şart değil. Bu kulaklık ile aşırı derecede güzel ses kasılıyor. Kullandığım için söylüyorum yoksa paranız boşa gitsin istemem.
7.1 ile arka ön sağ sol ve çapraz olarak sesleri duyabiliyorsunuz. Nereden adam geliyor konusun da çok işlevsel yani :). Normal kulaklıklar ise şarkı ve film deneyimi için geliştirilmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı