150-200 TL Oyuncu Faresi Önerisi

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Mümkünse 150-200 TL'yi aşmayacak, RGB ve kaliteli oyuncu faresi önerisinde bulunabilir misiniz? Elim orta büyüklükte. Aklımda bir oyuncu faresi var. Sizce bu nasıldır?

Everest Rampage Shine SMX-R15
Razer'ın çakmasını üretmişler resmen fakat uygun fiyatlı olduğundan biraz ilgimi çekti ama Everest'in tüm ürünleri dandik diyorlar.

Everest Rampage KBR-88 Klavye kullandım 2 ay boyunca sonra kablosu bozuldu, tuş basmamaya vs başladı. Kabloyu oynatarak zar zor algılıyordu aynı şekilde bu sorunu farede de yaşamak istemiyorum.

Sizce Everest Rampage Shine SMX-R15 nasıldır?

Yaklaşık 5 aydır SMX-R13 kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Rahat da. Bence alınabilir. Rampage bayağı düzeltti kendini.

SMX-R15 kullanıyorum yaklaşık 1 aydır herkes onun bunu çakması diyor da gayet performanslı bir ürün. Optik lensi çok iyi çalışıyor, RGB olarak bir sürü seçenek var kullanabileceğin. Bir de mouse büyük, ele çok iyi oturuyor, rahat bir kullanımı var (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı