150-200 TL Oyuncu Faresi Önerisi

Dandik demek az olur, Everest kalitesizliğin 1 numaralı markasıdır. 1 Hafta sonra tuşların bozulmasını veya farenin sapıtmasını istiyorsanız alabilirsiniz tabii size kalmış. Everest çöpe para vermektir.

LOGITECH G102 PROGIDY GAMING MOUSE | ITOPYA
Veya: MSI Clutch GM40 Black GAMING Mouse | ITOPYA
Kullandın mı arkadaşım böyle bir yorum yapıyorsun? Her markanın bazi modellerinde bir iki tane pert cıkıyor, ben kullanıyorum bir sorun yok yanıltıcı konuşma (n)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendeki bu ama maalesef üretimi bitmiş. Sadece yanında ufak bir aşınma var. Ben Rampage ekipmanlarımın hepsinden çok memnun kaldım. Neden bu kadar kötülüyorsunuz ki?
1533168054850.jpeg

Logitech G102 ve Steelseries Rival 110 önerebilirim.
kullandınmı arkadaşım böyle bir yorum yapıyorsun her markanın bazi modellerinde bir iki tane pert cıkıyor ben kullanıyorum bir sorun yok yanıltıcı konuşma (n)
Yakında bozulacak emin olabilirsin. Bir iki tane değil her modelinde aynı sorunlar çıkıyor düşük bütçe için alınabilir ama 100-200 TL'ye Everest alınmasını saçma buluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle sağlam RGB'si olan mouse var mı bildiğiniz chroma falan da olursa hoş olur biraz RGB manyağıyımdır da :)

Bendeki bu ama maalesef üretimi bitmiş. Ben Rampage ekipmanlarımın hepsinden çok memnun kaldım. Neden bu kadar kötülüyorsunuz ki?Eki Görüntüle 320009
Kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Eğer soracak olursanız evet kullandım. Genellikle özen gösteririm ama bunlar kısa sürede bozuldu. Ya tıklamamaya başladı ya da ışıklandırma vb. sorun çıktı. Ayrıca bu fiyat bandında daha kaliteli ürünler mevcut.

Yeter artık ya . O kalitesiz bu kalitesiz sıktı artık. Bende 25 TL'lik Trust fare var hiç bir şey olmuyor. Bir yerlerden duyuyorsunuz kalitesiz diye her konunun altına yazıyorsunuz sonra. Kullanmadan etmeden neyin tespiti bu. Alt tarafı fare bu ne gelecek başına. İyice soğuttunuz forumdan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı