150-200 TL Oyuncu Faresi Önerisi

Merhaba. Gamepower Bane önerebilirim. Biraz tereddütlü aldım ama gayet memnunum, hiçbir sıkıntısı yok.

Merhaba. Gamepower Bane önerebilirim. Biraz tereddütlü aldım ama gayet memnunum, hiçbir sıkıntısı yok.
Hocam Gamepower Medusa 7.1 kulaklığa sahibim malzeme kalitesini sevmedim Gamepower’ın çok çabuk çerçevesi kırıldı memnun değilim açıkçası.

Çok öneri geldi de gene de sorayım. Ne tarz oyun oynuyorsun ona göre önerebilirim.

Rampage, Trust gibi ürünler fason üretimi oluyor. Hepsi birbirine model olarak benziyor. Sadece üstüne basılan markalar farklıdır. Türk malı değildir. %100 çin üretimidir. 30 ₺ millete satılan ürünün maliyeti 5-10 ₺ civarına denk geliyor. Sence kaliteli mi bu ürünler?

CS:GO için rahat hareket ettirme. Gerek hafif olacak deneme şansım yok ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Rival 110 alacaksanız çevrenizdeki BİM mağazalarına göz atın. Dün gittiğimde ben hâlâ durduğunu gördüm. Eğer bulursanız 139₺ gibi uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…