150-200 TL'ye direksiyon seti önerisi

2 sene önce 230 tl ye almıştım driving force gt yi şimdi 500 tl olmuş valla. Ama force feedback falan dehşet birşey paranı biriktir dfgt al
Seneler geçtikçe pahalaşıyor. :) Konya daki marketlerde sadece everest var ve baktığım zaman direksiyondan soğuyorum açıkcası. DFGT hakkında bilgi verirmisiniz? Bu ürünü kullanmış biri olarak?.

Ilkini get ile satın alin derim
Diğerlerine bakış baya bir ucuz sıkıntı olmaz değilmi ?

Herkes bir hevesle alıyor ve bir sure sonra sıkılıyor insan alanlarin bircogu cok oynamis değil. Driving force gt nin en iyi yani yazilimi sayesinde oyunlara yaptgnz ayarlari kaydedip br daha ayar yapmaniza gerek yok. 720 derece donen elektrikli hodrolik bir direksiyon yarislarda hizlandikca dreksiyon sertlesiyor ve yan verdiginizde direksiyon bosluyor cok gercekci bir deneyimi var. Alinabilecek en guzel f/p direksiyonu. Ben 150 tl ye almistim batmandan bursaya geldi get ile almıştım sorunsuz cikti. O ilk ilandaki saticiyla gorusun get acsin alin deneyin sorun yoksa odeyin paranızı.

Bende Logitech Formula Force Ex direksiyon var, alalı tahmini 5 yıl falan olmuştur.direksion altı formula tarzı kulakçıkları saymazsak, vites ve debriyaj yok benimkinde, fakat force feedback özelliği muhteşem.

Alacaksan en düşük modeli bile olsa logitech al, emin ol parana değecektir.

Bu arada diğer arkadaşların dediği gibi ben de bir hevesle aldım fakat öyle aman aman yoğun kullanmadım.Direksiyon kurup oynamak biraz yorucu oluyor.

Ayrıca üstünden çok zaman geçmesine rağmen eğer ki direksiyon alırsan mutlaka richard burns rally oyununu indirip oyna.Logitech oyunun ana sponsoru olduğundan çok verimli çalışıyor.Ben o oyundaki direksiyonun geri bildirim zevkini hiç bir oyunda alamadım.

Logitech'in bir başka artısı da sorunsuz şekilde playstationlara ayar yapmadan bağlanabilmesi.

Seneler geçtikçe pahalaşıyor. :) Konya daki marketlerde sadece everest var ve baktığım zaman direksiyondan soğuyorum açıkcası. DFGT hakkında bilgi verirmisiniz? Bu ürünü kullanmış biri olarak?.

Çok ince ayarları var istersen 900 derece direksiyon çok dersen ayarı kısabiliyorsun. Normalde araba kullandığında falan virajdan normal yola çıkarken direksiyon geri teper aynı şekilde bir özellik var force feedback diye. Ama bu o normal snopy direksiyonlarda ki yaylı geri dönüş değil baya sana arkadan biri çeviriyormuş gibi. Drift'te dirt 3 falan oynadım orda dedim ki adamlar yapmış direksiyonu.

Fiyat konusuna gelirsek benim aldığım dönemde fiyatı uygundu ama şuan fiyatlar yüksek. Ancak bu ürünü 2. el alırsan bir sorun olmaz çünkü hem sağlam direksiyon hemde kendim kullandığım için söylüyorum, bu tarz direksiyon almalar falan bi hevesle oluyo sonra sıkılıyosun büyük ihtimalle alacağın 2. el ürünün ilanlarında az kullanılmış falan tarzı ibareler görürsün bence doğrudur kendimde bi ara satmayı düşünmüştüm.

Son olarak uygun fiyata bulursan alabilirsin.

Ilk başta büyük bir hevesle alıyorsun ama sonradan ilk zaman ki gibi hevesle oynamıyorsun. Sana demem o ki alacaksan çok pahalı bir şey alma.

2. el 150-200 TL civarı Logitech bulursan al, bulamazsan Snopy v5h öneririm. Vatan'dan 96 TL'ye aldım ve gayette memnunum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı