150-200TL Oyuncu kulaklık tavsiyesi

Eğer öyle birşey olsa satışda olmaz ürün, koskoca razer markasına bile laf eden oluyor aldanma onlara
150-200 TL arası bence alabileceğin en iyi kulaklık Gamepower Medusa olur

Son düzenleme:
Eğer öyle birşey olsa satışda olmaz ürün, koskoca razer markasına bile laf eden oluyor aldanma onlara
Peki hocam mikrofonu nasildir cizirti yapiyormu ? Hopörleri muzik dinlerken film izlerken rahatsiz ediyormu ?

Çok yüksek sesi var ben youtube ve twitch den birşeyler izlerken sesi kısıyorum biraz :D Cızırtı sorunu yok mikrofonda
Ve 2 Senedir PUBG oynuyorum ses kasmadan yana sıkıntı yok

Çok yüksek sesi var ben youtube ve twitch den birşeyler izlerken sesi kısıyorum biraz :D Cızırtı sorunu yok mikrofonda
Ve 2 Senedir PUBG oynuyorum ses kasmadan yana sıkıntı yok
CS:GO'da nasıl hocam ? ses kasmak çok önemli adamların nereden geldiği anlaşılıyorsa bayram tatilinden sonra sipariş verebilirim.

Bloody G500, Plantronics RIG 505 veya RIG 400'e bakın derim.
Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? En iyisiymiş. Denenler doğru bir süre sonra kablonun kalitesizliğinden dolayı ses bir taraftan gelmiyor.

Bloody G500, Plantronics RIG 505 veya RIG 400'e bakın derim.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? En iyisiymiş. Denenler doğru bir süre sonra kablonun kalitesizliğinden dolayı ses bir taraftan gelmiyor.
Peki hocam benim önerdiğim kulaklık nasıl iş görürmü ? bazıları 7.1 olduğu için daha iyi olduğunu söylüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı