150-250 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
150-250
Sanal 7.1 bir pazarlama taktiği. Windows Sonic ve kaliteli bir stereo kulaklık ile o Sanal 7.1 kulaklıkları ezmeyi geçtim varlıklarını yok edebiliyorsunuz. Gerçek 7.1 isteyen 1000 TL ve üstü bir para bayılmak zorunda. Burada o Rampage öneren arkadaş eminim SSD konularında SSD Plus, SU630 ve James Donkey falan da önerir. Kötüye kötü demesini bilmiyor maalesef milletimiz.

Rampage'in tek düzgün ürünü Drop Plus bir de belki Comfort. Onun dışındakiler tamamen fason üretim ve kalitesiz mallar. Gerçi Drop Plus ve Comfort modelleri de fason üretim ama iyi fasonlar onlar. Drop Plus Aliexpress üzerinden E900 Pro olarak alınabiliyor. Orijinal hali E900 Pro zaten.

Ya görüntüsü hoşuma gitti ama almam kimse önermiyor baksana.
Görüntüyle dinlemiyorsunuz sesleri. :) RGB değil kaliteyi önde tutun her zaman. Kalite daha önemli çünkü. RGB diye kaliteli olmuyor bir ürün. Şu an kullandığım Gamenote H2002D'de RGB yok ama alüminyum kasa ve 53mm sürücüler var. O ışıklı mışıklı diye satılan giriş seviyesi ve plastik kasa sanal 7.1 kulaklıkları her türlü tokatlar nitelikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı