150-250 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
150-250
Senin iyiliğin için uyarıyorum benimle nasıl konuşuyorsun.

Git Rampage al ışığı çok fazla.

İyiliğim içinse eyvallah bana gülme falan deyince gider yapıyorsun gibi geldi önerdiğin ürünü alayım mı şimdi ses kalitesi falan nasıl iyi midir?
Görüntüyle dinlemiyorsunuz sesleri. :) RGB değil kaliteyi önde tutun her zaman. Kalite daha önemli çünkü. RGB diye kaliteli olmuyor bir ürün. Şu an kullandığım Gamenote H2002D'de RGB yok ama alüminyum kasa ve 53mm sürücüler var. O ışıklı mışıklı diye satılan giriş seviyesi ve plastik kasa sanal 7.1 kulaklıkları her türlü tokatlar nitelikte.

Dostum sorduğum kulaklığa ne diyorsun bir bilgin var mıdır?

İyiliğim içinse eyvallah bana gülme falan deyince gider yapıyorsun gibi geldi önerdiğin ürünü alayım mı şimdi ses kalitesi falan nasıl iyi midir?
Evet bu bütçe de en iyisi şu modellere de bakabilirsin bütçen varsa;

@TÇB Abi cevap versene adama 🥴

@TÇB dostum senin kulaklığı önerıyorlar hiçte bilgim yok aldımmı pişman olmak istiyorum ses kalitesi güzel kulağı acıtmayan mikrofonunda sıkıntı olmayan bir ürün istiyorum ne diyorsun önerin nedir senin kulaklığı alınır mı?

Pişman olmazsın. Sıkıntı çıkarmaz.

Evet bu bütçe de en iyisi şu modellere de bakabilirsin bütçen varsa;

@TÇB abi cevap versene adama 🥴

Kanka onlar çok para ya çıkmz ki o kadar.
Pişman olmazsın. Sıkıntı çıkarmaz.

Benim ilk kulaklığım 30 liraydı taktıktan 10 dakika sonra kulaklarım alev alıyordu çıkarıyordum soğusun diye 😂🤣

@kadirshn11
Kullanıyorum ve gayet memnunum. Tek sıkıntısı kasan çok yakınsa kablosu dolanabilir. Kablosu örgü olduğu için dolanan yeri kolayca düzeltebiliyorsunuz. Kabloyu arkadan çekerek dolanma sorununu çözdüm.

Dolanma sorunu derken kasa ayağımın yanında ama öndeki girişlere takmam ben arkadaki girişlere takıyorum. Arkaya takılıyken de dolanıyor mu?
@kadirshn11
Kullanıyorum ve gayet memnunum. Tek sıkıntısı kasan çok yakınsa kablosu dolanabilir. Kablosu örgü olduğu için dolanan yeri kolayca düzeltebiliyorsunuz. Kabloyu arkadan çekerek dolanma sorununu çözdüm.

Ses kalitesi hakkında ne diyorsun hocam sesi iyi mi ses kasabiliyor musun mikrofonda sıkıntı var mı karşı tarafa net iletiyor mu daha önce 1 kulaklığım oldu onu da çok ucuza aldım konuşurken farklı sesler de gidiyordu karşı tarafa ahahaha 😂

Benim kasa sağ tarafta. Kasanın arkasına takıp sağ taraftan geçiriyorum ve kablo dolanmıyor. Zaten dolansa da pek umurumda değil, kablo çok uzun zaten. Mikrofonunu beğendim, arkadaki seslerin çoğunu almıyor. Çok az dip ses olabilir, mikrofonunu birazcık kısarak onu halledebilirsin. Ses performansı da aynı şekilde beğendim, 50 mm sürücüler kullanılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı