150-400TL i7 7700K için Sıvı Soğutma Tavsiyesi

ResulUz

Hectopat
i7 7700K 4.4GHz kullanımda 90 dereceyi buluyor. (i3 6098p stok fanı kullanıyorum.)
Bana sıvı soğutma önerir misiniz? OC yapmayacağım. Fiyat olarak 150-400 TL ama ne kadar uygun o kadar iyi :)

Malum sebeplerden dolayı ülkemizde fiyatlar oldukça komik. Bahsettiğiniz fiyat aralığında güvenilir markalardan MasterLiquid Lite 120 ve Corsair H45 var. Yalnız OC yapmayacaksınız. Ben olsam bu fiyatlara kaliteli bir hava soğutmayı tercih ederdim. Zira ben i5 8600K kullanıyorum ve 4.5 GHz OC yaptım. Dark Freezer X94RD gibi komik bir hava soğutmayla bile daha hiç 70 dereceyi görmedim. Öneri istersen arkadaşımın memnuniyetle kullandığı CM MasterAir MA410P'yi önerebilirim.

Captcha Verification
Cooler Master RL-S12V-22PR-R1 Seidon 120V Ver.3+ Sıvı CPU Soğutucusu
Güçlü bir hava soğutucusu da önere bilirim.
MSI GG CORE FROZR L NÝKEL KAPLI BAKIR TABAN 4 X 8MM ISI BORUSU 120 MM PATENTLÝ TORX FAN INTEL LGA 2066/LGA 2011-3/2011/1366/1156/115 | En Ucuzu Akakçe
Malum sebeplerden dolayı ülkemizde fiyatlar oldukça komik. Bahsettiğiniz fiyat aralığında güvenilir markalardan MasterLiquid Lite 120 ve Corsair H45 var. Yalnız OC yapmayacaksınız. Ben olsam bu fiyatlara kaliteli bir hava soğutmayı tercih ederdim. Zira ben i5 8600K kullanıyorum ve 4.5 GHz OC yaptım. Dark Freezer X94RD gibi komik bir hava soğutmayla bile daha hiç 70 dereceyi görmedim. Öneri istersen arkadaşımın memnuniyetle kullandığı CM MasterAir MA410P'yi önerebilirim.
Bende ilk olarak ML Lite ve Corsair H45 tavsiye edecektim ama arkadaş yazdığı için gerek duymadım.

RGB zorunlu değilse:

RGB istiyorsanız:

Bu 2 modelimizi önerebiliriz bu fiyat aralığında. İstediğiniz performansı elde edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı