150 bin TL 4K monitör ve ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
150000
3090 hala çok çok güçlü bir ekran kartı kesinlikle alınır, monitörmü arıyorsunuz televizyon olur mu?
ya televizyonda olurda televizyona pek güvenemiyorum televizyonun bana tatmin edeceğine inandırırsan sistemi güncellemem xbox x alırım bide 55 inç tv yapıştırırım duvara devam

Sakın o fiyata alma. Biraz bekle en kral 4090 sistem diziyorum o bütçeye.
ya şu an aşırı pahalı zaten 55 - 60 k civarı ekran kartı 35 - 55 k arası iyi mönitörler geziyo ne olacak bu memleketin hali

Ya şu an aşırı pahalı zaten 55 - 60 k civarı ekran kartı 35 - 55 k arası iyi monitörler geziyor ne olacak bu memleketin hali.

Ekonomi kötüde ancak sizin dediğiniz kadar kötü değil. Aşağıdaki sistem yaklaşık 87000TL tutuyor.
İşlemci:
Sıvı soğutma:
Anakart:
RAM:
SSD:
Ekran kartı:
Kasa:
PSU:

Eklenmesi çıkarılması değiştirilmesi gereken bir şey olabilir F/P açısından.
@GalaxySal450 ,@OverFireable ve @OnurKelees hocalarım yardımlarınızı bekliyorum.
Monitör için:
@Saint Lucia hocam bir el atsanız iyi olur.

Ekonomi kötüde ancak sizin dediğiniz kadar kötü değil. Aşağıdaki sistem yaklaşık 87000TL tutuyor.
İşlemci:
Sıvı soğutma:
Anakart:
RAM:
SSD:
Ekran kartı:
Kasa:
PSU:

@GalaxySal450 ,@OverFireable ve @OnurKelees hocalarım yardımlarınızı bekliyorum.
Monitör için:
SSD 2 TB yapılabilir hocam. Onun haricinde gayet iyi gibi.

İşlemci:
Sıvı soğutma:
Anakart:
RAM:
SSD:
Ekran kartı:
Kasa:
PSU:

Monitör için:
evet gayet iyi ben model takıntılıyım biraz sinerjiden oluşturdum bi sistem 105 k da bana fiyat çıkardı parçalar çok iyi parçalar ama ekran önerisi bulabilirsek oturuyo kafamda bişeyler

Evet gayet iyi ben model takıntılıyım biraz Sinerji'den oluşturdum bir sistem 105 k da bana fiyat çıkardı parçalar çok iyi parçalar ama ekran önerisi bulabilirsek oturuyor kafamda bir şeyler.

Keşke monitör konsunada hakim olabilsem ancak maalesef değilin. Belki yeni konu açarsanız başka bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir. Ayrıca tüm parçaları tek bir siteden toplamayın derim yoksa pahalı fiyat çıkıyor.

Keşke monitör konsunada hakim olabilsem ancak maalesef değilin. Belki yeni konu açarsanız başka bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir. Ayrıca tüm parçaları tek bir siteden toplamayın derim yoksa pahalı fiyat çıkıyor.
o konuda keşke tüm tedarikçilerin belli kampanyaları olsa ben güncel sistemimi vatandan topladım 14.5k olan 3060 ti 9.5k ya geldi tüm sistemi vatanda toplarsan çok iyi indirim yapıyolar diğer tüm parçalardan 500 - 1000 tl arası karım oldu normalde 42 k civarı tutan sistemi 34.5 topladım 2021 ekim ayıydı

O konuda keşke tüm tedarikçilerin belli kampanyaları olsa ben güncel sistemimi vatandan topladım 14.5k olan 3060 Ti 9.5k ya geldi tüm sistemi vatan da toplarsan çok iyi indirim yapıyolar diğer tüm parçalardan 500 - 1000 TL arası karım oldu normalde 42 k civarı tutan sistemi 34.5 topladım 2021 Ekim ayıydı

Dostum 35'ya 3060 Ti topladıysan iyi kazık yemişsiniz.

Evet gayet iyi ben model takıntılıyım biraz Sinerji'den oluşturdum bir sistem 105 k da bana fiyat çıkardı parçalar çok iyi parçalar ama ekran önerisi bulabilirsek oturuyor kafamda bir şeyler

Modle takıntısı dediğiniz zaten taş gibi parçalar toplanan sistemdeki parçalar, en fazla ekran kartı bu olabilir.

Modle takıntısı dediğiniz zaten taş gibi parçalar toplanan sistemdeki parçalar, en fazla ekran kartı bu olabilir.
mönitör dahil kanka full tower xigmatek zest kasa dahil

3060 Ti sistemlerin ederi 17k falan maksimum, 4K 144 Hz monitör koymaıdğına göre kazık yemişsiniz, haberiniz yok. Vatan'a ucuz diyorsunuz.
bana 4k 144 hz mönitör gösterirmisin sistem dahili boşver sadece mönitör 30 k bütçe sana

Geri
Yukarı