4K sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
20000-23000
Hayır. En mantıklı çözüm ekranı satıp 2K ekran almak.

Ekranı satmak en mantık çözüm nasıl olabiliyor. Satarken değer kaybı olacak. 4K monitör öyle her zaman satılacak bir şey değil. Satabilmek için belki daha fazla fiyat indirecek yeni alacağı monitör içinde sıfır fiyatı verecek. Hadi hepsini geçtim 2K montör aldım ekran kartı önerisi diye konu açsa gene birçok kişi 4070 Ti superi önerecek. Bütün bunları yapana kadar bütçe arttırıp kart almanın yollarını aramak daha mantıklı olan olmuş zaten.

Ekranı satmak en mantık çözüm nasıl olabiliyor. Satarken değer kaybı olacak.
Hiç kullanılmamış ürünün değer kaybı nasıl olsun?

4K monitör öyle her zaman satılacak bir şey değil. Satabilmek için belki daha fazla fiyat indirecek yeni alacağı monitör içinde sıfır fiyatı verecek.
E zaten. Yapmış bir hata. İlla ki zarara girecek.

Hadi hepsini geçtim 2K montör aldım ekran kartı önerisi diye konu açsa gene birçok kişi 4070 Ti superi önerecek.
4070 Ti Super zaten 35-40 arası satılıyor. Arkadaşın bütçesi 20000-23000. 4K monitörü satıp 2K monitör alacak, böylece 4070 Ti Super için bütçesini artırmış olacak. Kısacası her türlü zararda olacak, muhtemelen bütçeside yetmeyecek. Fakat bunu 4K monitör almadan önce düşünecekti.

Bütün bunları yapana kadar bütçe arttırıp kart almanın yollarını aramak daha mantıklı olan olmuş zaten.
Mantıklı değil. Bütçe kısıtlıyken 4K oynatacak ekran kartı almak saçmalık.

Hiç kullanılmamış ürünün değer kaybı nasıl olsun?

E zaten. Yapmış bir hata. İllaki zarara girecek.

4070 Ti super zaten 35-40 arası satılıyor. Arkadaşın bütçesi 20000-23000. 4K monitörü satıp 2K monitör alacak, böylece 4070 Ti super için bütçesini artırmış olacak. Kısacası her türlü zararda olacak, muhtemelen bütçeside yetmeyecek. Fakat bunu 4K monitör almadan önce düşünecekti.

Mantıklı değil. Bütçe kısıtlıyken 4K oynatacak ekran kartı almak saçmalık.

Kullanılmamış üründe olsa hatta kutusunu bile açmasa aynı fiyata sıfır varken neden gidip şahıstan alırki insan firmadan almak varken. İllaki bir değer kaybı olacak.

Bütçe kısıtlı iken 4K alması zaten hata ona diyecek bir şey yok.

Bende bütçeyi arttırıp direkt 4070 Ti super alsın dedim zaten arttıramıyorsa o zaman yapacak bir şey yok monitör değişimi olacak. AAA oyunlar oynuyor diye ekran kartı yüksek tutmaya çalışıyoruz yoksa bende de 4K var 3080 Ti ile istediğim oyunları rahat rahat oynuyorum. 5000 serisi gelince de bakacağım kartlara bu da bir seçenek ikinci elden 3080 Ti almak.

Bütçeyi şimdi gördüm. En iyisi 4070 al. Zaten en üst o bütçen için 4 k da Alan Wake II- Cyberpunk gibi oyunlarda 40 FPS(ki kasar) oynarsın büyük ihtimal. DLSS açmak şart olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı