150 Mbps modem 50 Mbps internet paketini destekler mi?

Zunqa

Hectopat
Merhabalar. Evimde 16 Mbps internet bağlı. Airties 5343 modem kullanıyorum. Modemin 150 Mbps ADSL2 desteklediği yazıyor. Ayrıca Xiaomi'nin Wi-Fi sinyal güçlendiricisini ve bilgisayarımda Tenda Wi-Fi adaptörü kullanıyorum. Bu iki cihazın da 300 Mbps desteklediği yazıyor. 50 Mbps pakete geçsem bu cihazlar 50 Mbps hızı destekler mi?

Merhabalar. Evimde 16 Mbps internet bağlı. Airties 5343 modem kullanıyorum. Modemin 150 Mbps ADSL2 desteklediği yazıyor. Ayrıca Xiaomi'nin Wi-Fi sinyal güçlendiricisini ve bilgisayarımda Tenda Wi-Fi adaptörü kullanıyorum. Bu iki cihazın da 300 Mbps desteklediği yazıyor. 50 Mbps pakete geçsem bu cihazlar 50 Mbps hızı destekler mi?
Desteklemez. Üzerinde yazana bakmayın. ADSL2 modem kullanıyorsunuz. Maks 24 Mbps alırsınız diye biliyorum.

Merhabalar. Evimde 16 Mbps internet bağlı. Airties 5343 modem kullanıyorum. Modemin 150 Mbps ADSL2 desteklediği yazıyor. Ayrıca Xiaomi'nin Wi-Fi sinyal güçlendiricisini ve bilgisayarımda tenda Wi-Fi adaptörü kullanıyorum. Bu iki cihazın da 300 Mbps desteklediği yazıyor. 50 Mbps pakete geçsem bu cihazlar 50 Mbps hızı destekler mi?

Elindeki cihaz ADSL destekliyor ama internet paketin için VDSL destekli bir cihaz alman gerekiyor.
Wi-Fi adaptörü son zamanlarda sorun çıkarmaya başladı. Uygulamasına falan da bağlantı problemi oluyor. Yaklaşık 4 sene önce almıştım. Onu da değiştirmek gerekecek sanırım.

Elinde laptopmu yoksa masaüstü cihazmı var ona göre öneride bulunmamız daha kolay olur.

Bu ikisini buldum. Sizce nasıl?

Attığım cihazları almanı öneririm.
AC USB adaptör:US $11.98 20% OFF|COMFAST 150 1300Mbps 2.4G & 5.8G Güçlü Wifi Sinyal Adaptörü Kablosuz Adaptör Radar Anten wi fi usb Lan ethernet Alıcısı|Ağ Kartları| - AliExpress
AC repeater:US $7.69 40% OFF|5 Ghz WiFi tekrarlayıcı kablosuz Wifi genişletici 1200Mbps Wi Fi amplifikatör uzun menzilli Wi fi sinyal güçlendirici 2.4G WiFi erişim noktası|Kablosuz Yönlendiriciler| - AliExpress

Yeni konular

Geri
Yukarı