150 Sayfalık Kitap 1 günde biter mi?

Melih Dursun

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba edebiyat öğretmenimiz 1 ay öncesinden kitap yazılışı yapacağını söylemiş ancak o gün okula gitmemişim bu sebepten dolayı kitabı okuyamadım. Hayvan çiftliği kitabı sizce 1 günde biter mi? 150 sayfaymış sanırım okuyan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba edebiyat öğretmenimiz 1 ay öncesinden kitap yazılışı yapacağını söylemiş ancak o gün okula gitmemişim bu sebepten dolayı kitabı okuyamadım. Hayvan çiftliği kitabı sizce 1 günde biter mi? 150 sayfaymış sanırım okuyan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Zamanınıza bağlı tüm gün sizinse 400 sayfa bile okursunuz.

Çok rahat biter hayvan çiftliği çok akıcı bir kitap. Kitap akıcı olunca 1 günde 500 sayfayı bitirmiştim 4 saaatte soluksuz. Hayvan çiftliğini de çok kolay okumuştum.

Okumaya alışkın birisi olmasan bile Hayvan Çiftliği'ni 1 günde rahatça bitirebilirsin, hem akıcı bir kitap hem anlaması zor değil.

Geri
Yukarı