150 TL basketbol topu önerisi

Vexina

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bütçem 150 TL. Kaliteye göre 20-30 TL daha arttırabilirim. Dışarıda oynayacağım. Yazı geçirebilsem yeter.

TF - 150 zamanında kendim aldım 1 yıl civarı gitti bana.

Hocam bütçem 150-180TL arası.
TF - 150 zamanında kendim aldım 1 yıl civarı gitti bana.

Hocam bu nasıldır? Top bayağı hoşuma gitti bu arada bütçeyi 270TL kadar çıkartabilirim.

Kusura bakmayın ben aldığım zaman 150 liraydı o zaman bunları tercih edebilirsiniz
1 - Nike
2 - Delta
3- Nike

Nikeyi tercih ediyorum ben uzun ömürlü oluyor yumurtası çok geç çıkıyor sizi 1 - 2 yaz idare edebilir bütçeninzi 10 lira attırdım lakin hepsi fiyat / performans ürünü delta biraz hızlı yumurta çıkarıyor.

Hocam bu nasıldır? Top bayağı hoşuma gitti bu arada bütçeyi 270TL kadar çıkartabilirim.
Bunun yerine TF 150 alırsanız daha uzun ömürlü olur ve çok hafif TF 150 size önerim tf 150.

Kusura bakmayın ben aldığım zaman 150 liraydı o zaman bunları tercih edebilirsiniz.
1 - Nike
2 - Delta
3- Nike

Nike'yi tercih ediyorum ben uzun ömürlü oluyor yumurtası çok geç çıkıyor sizi 1 - 2 yaz idare edebilir bütçeninzi 10 lira attırdım lakin hepsi fiyat / performans ürünü Delta biraz hızlı yumurta çıkarıyor.

Bunun yerine TF 150 alırsanız daha uzun ömürlü olur ve çok hafif TF 150 size önerim TF 150.

Hocam okulda beden dersinde o topla oynuyordum çok ağır geliyordu. Zaten kilolu ve uzun birisi değilim.

Hocam okulda beden dersinde o topla oynuyordum çok ağır geliyordu. Zaten kilolu ve uzun birisi değilim.
Anladım o zaman bedeni küçük olan top alın bunun gibi, bu sizin attığınız top yalnız 5 numarası hafif ve yumuşaktır.
Hocam cevabım çözüm ise çözüm diye işaretlersen minnettar kalırım ❤️

Son düzenleme:

Geri
Yukarı