150 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

AliExpress'te de satılıyor, tavsiye ederim.
Çok kulaklık denedim, Türkiye'de bulursan dışarı ses vermiyor, kalitesi de güzel. Ben burada yok sanıyordum.
N11'de satılıyor hocam. 165 TL vermeye değer mi?

N11'de satılıyor hocam. 165 TL vermeye değer mi?

Ben 120'ye almıştım. Aynı fiyat bandındakilere tercih ederim. Bekleyebilirsen değmez, acelen varsa sabırsızsan değer. Bluetooth takıntım var, sabırsızım dersen değer.

Yoksa KZ ZS6 + Gümüş Yükseltme Kablosu al. Ben de bazen kullanıyorum, bluetoothlulardan çok daha iyidir. Gelecekte APTX kablosu (vergilerle 100TL) alınıp bluetoothlu hale getirilebiliyor. 9 saat batarya ömrü var.

Ben 120'ye almıştım. Aynı fiyat bandındakilere tercih ederim. Bekleyebilirsen değmez, acelen varsa sabırsızsan değer. Bluetooth takıntım var, sabırsızım dersen değer.

Yoksa KZ ZS6 + Gümüş Yükseltme Kablosu al. Ben de bazen kullanıyorum, bluetoothlulardan çok daha iyidir. Gelecekte APTX kablosu (vergilerle 100TL) alınıp bluetoothlu hale getirilebiliyor. 9 saat batarya ömrü var.
Sanırım QCY T2C alacağım, memnun musunuz? Mikrofonu falan nasıl? Müzik dinlerken sesler iyi mi? 10 üzerinden kaç verirdiniz?

Bana şu şekilde daha mantıklı geliyor APTX ile birlikte.

İlk kutudan çıktığında aynı sesi verir ZS6 ve ZSN

Dinledikçe kulaklığın kendini geliştirmesi açısından ZS6 daha iyi bir tercih.

Arada fiyata değecek kadar çok fark yok ucuzsa alınır.
Sanırım QCY T2C alacağım, memnun musunuz? Mikrofonu falan nasıl? Müzik dinlerken sesler iyi mi? 10 üzerinden kaç verirdiniz?

Mikrofonu Galaxy Buds'tan daha iyi.
Ses kalitesi kablosuzlar için çok güzel.
165 lira ise 10 üzerinden 8 veririm.

İlk kutudan çıktığında aynı sesi verir ZS6 ve ZSN

Dinledikçe kulaklığın kendini geliştirmesi açısından ZS6 daha iyi bir tercih.

Arada fiyata değecek kadar çok fark yok ucuzsa alınır.
Yalnız ZNS modeli APTX ile 160 TL civarına geliyor fiyatı.

Sizce bu nasıldır? Aklıma çok yattı, TWS firması üretiyor gibi. TWS firması hakkında çok fikrim yok.
@Sylveon
@Silinen üye

Son düzenleme:
Sizce bu nasıldır? Aklıma çok yattı, TWS firması üretiyor gibi. TWS firması hakkında çok fikrim yok.
@Sylveon
@Silinen üye

TWS firması diye bir şey yok, TWS, True Wireless'ın kısaltması. Bu kulaklığı KZ firması üretiyor. Diğerlerinden daha iyi hatta Airpods'la neredeyse eşdeğer. AliExpress linkini atmışım stokta kalmış demiştin. 130 + vergi ile AliExpress'te 1 yıl garantili şekilde satılıyor. 40 TL fark ödemek mi yoksa beklemek mi? 40TL için beklemeye değmez, Çin kargoları bu ara çok yavaş. 20 Ocak'ta aldığım kulaklıklar bugün gümrüğe yönlendirilmiş. 2 ayda Türkiye'ye giriş yaptı. İğrenç PTT sistemiyle 2 haftaya bana ulaşır.
Eğer kablolu bir kulakiçi arayışına girerseniz CCA C10 veya CCA C12 alabilirsiniz.

Şu an Hackintosh için araştırma yaptığımdan dolayı hızlı cevap veremiyorum üzgünüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı