150 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Bütçe arttırabilirsiniz Aliexpress'ten edifier TWS200 tavsiye ederim fiyat bandında rakibi yok airpordsa en yakın kulaklık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe arttırabilirsiniz Aliexpress'ten edifier TWS200 tavsiye ederim fiyat bandında rakibi yok airpordsa en yakın kulaklık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O kadar arttıramam maalesef.

Mikrofonundan memnun musunuz?
Ben arama yaparken sıkıntı yaşamadım,fakat corona döneminde olduğu için evde yaptım.Dışarıyı bilmem ama yorumlardan daha iyi geldi bana, ne kadar bir airpods olmasa da yeterli mikrofonu.
Ben arama yaparken sıkıntı yaşamadım,fakat corona döneminde olduğu için evde yaptım.Dışarıyı bilmem ama yorumlardan daha iyi geldi bana, ne kadar bir airpods olmasa da yeterli mikrofonu.
Hatta ben beğendim diyebilirim ama yine de biraz size kalmış F/P olarak iyi.

Hatta ben beğendim diyebilirim ama yine de biraz size kalmış F/P olarak iyi.
Plus modeli güzel gözüküyor. Daha iyi bir seçenek çıkmazsa karşıma onu alacağın galiba.

Geri
Yukarı