150 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Teknolojik ürünler satan bir çarşıya gidip Xiaomi'nin çakma kulaklığını alabilirsin. Ben gayet memnunum. Benim aldığım: trendyol linki. Orijinal istersen de şu tarz bir şey de alabilirsin. Bak bu orijinal Lenovo: boyunluklu lenovo kulaklık
Çakma kulaklık alınmaz, insan sağlığına oldukça zararlı. Bu paraya orijinal bir kablolu kulaklık alınabilir.

Ben Bluetooth soruyor diye algıladım. Şahsen orijinal bir kablolu alacağıma çakma bir Bluetooth'lu aldım memnunum. Ne gibi bir soruna yol açabilir ki?
Airpods benzeri çakma kulaklık kulaklarıma zarar verdi hocam. 1 hafta acısını çektim. Kulaklarımda baskı hissi, sancı, ve çınlama olmaya başladı, en sonunda hastaneye gittim. Test yapıldı, damla ve ilaç yazdılar.

AirPods benzeri çakma kulaklık kulaklarıma zarar verdi hocam. 1 hafta acısını çektim. Kulaklarımda baskı hissi, sancı, ve çınlama olmaya başladı, en sonunda hastaneye gittim. Test yapıldı, damla ve ilaç yazdılar.

Çok geçmiş olsun. Evet bende uzun süre taktığım zaman kulağımın içi az bir şey ağrıyordu. Benim kulaklığın kutusunda 3 boy pad vardı ben de en küçüğünü taktım kulaklığa, o sorunu çözdüm. Zaten çok fazla takmıyorum işe gidip gelirken metroda 20 dk falan.

Çok geçmiş olsun. Evet bende uzun süre taktığım zaman kulağımın içi az bir şey ağrıyordu. Benim kulaklığın kutusunda 3 boy pad vardı ben de en küçüğünü taktım kulaklığa, o sorunu çözdüm. Zaten çok fazla takmıyorum işe gidip gelirken metroda 20 dk falan.
Hiç ama hiç kullanmayın, bir süre sonra kulaklarınızda bu tür sorunlar yaşayabilirsiniz. İnanın 1 hafta sanki 1 yıl gibi geçti bana, kulaklık kullanmayı tamamen bıraktım. Şu anda çok iyi kulaklarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı