150 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba hocam fikir olması açısından eğer Vodafone faturalı hat kullanıyorsanız Vodafone yanımda uygulaması ile 12 ay peşin fiyatına faturanıza taksit seçeneğiyle çok daha iyi kulaklıklar alabilirsiniz.

Fiyatları takip edememişim. En son baktığım fiyatlar çok değişmiş 150 değil 200 250 arası bakıyorum şu an.

Sağlamlığı nasıl hocam çabuk kırılacak bir şey değilse bakacağım beğendim bunu da.

YouTube Enes özen videolarını izle adam tam bir kulaklık doktoru orada istediğin fiyattta en iyi kulaklıkları bulabilisin.

Bütçeyi birazcık arttırıp bunu al derim. Torima üretimi var bende 5 ay oldu alalı. Şarjı 4-5 saat gidiyor sürekli kullanımda. Mikrofonundan memnunum. Baslar ve tizler yerinde. Tatmin eder yani. Pasif gürültü önleyici mevcut. Işıklı olması belki hoşuna gitmez ama bu bütçede Bluetooth olarak en iyisi bu. Bu arada bu fiyata tek kalan kulaklık haberin olsun. Aynı kulaklık diğer sitelerde 230-250 arası değişiyor.

A101'de 219 TL'ye düşmüş. Bak derim.

Bu ikisi arasında kaldım. Hangisi daha iyi sizce A101'deki sanki daha iyi gibi geldi. Katlanabilir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı