150 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Başlıkta gördüğünüz gibi. Fiyatı maksimum 150 TL olsun. Cihaz Redmi 9 PUBG Mobile oynayacağım rahatça şarkı dinleyeceğim video izleyeceğim kulak içi kulağımı acıtmayacak Bluetooth kulaklık önerir misiniz?

Dostum 150 liranı çöpe atma, TWS şu zaman da en az 500 liraya iyi bişey alınır iş görecek yani, kablolu kulaklık alman yönünde tavsiyem oluyor benim. kablolu kulaklıklarda data kaybı yaşamazsın güzel müzik deneyimi sunar, oyunlarda ses gecikmesi olmaz. 150 liraya alacağın kulaklık 3-5 ay sonra çöp olacaktır.

Başlıkta gördüğünüz gibi. Fiyatı maksimum 150 TL olsun. Cihaz Redmi 9 PUBG Mobile oynayacağım rahatça şarkı dinleyeceğim video izleyeceğim kulak içi kulağımı acıtmayacak Bluetooth kulaklık önerir misiniz?
Hocam 150TL gibi bir fiyata gecikmesiz bluetooth kulaklık zor bulursunuz. Ha illaha bu bütçe olacaksa Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu model oldukça popülerdir fakat piyasada çakması boldur. Yukardaki arkadaşlara katılıyorum en az 500 ile 1000 arası bir bütçe ayırmak lazım.

En azından 195-199 TL seviyesine çıkıp QCY T5 veya T17 almaya çalışın. 150 TL'yi çöpe atma konusunda arkadaşlara katılıyorum.

Gecikme olur, ondan kaçış yok.

Kanka çakma falan önemli değil ama beni 1 yıl götürsün ve ses gecikmesi olmasın sence önerdiğin beni 1 yıl götürürmü ses gecikmesi var mı?
Vergisiz bir şekilde getirtme imkanın varsa Çin' den birşeyler bul, Türkiye topraklarında pek kaliteli ürün bulunmuyor hatta şöyle diyim orjinal markalar bile dayanıksız ürünlerini bize satarken kalitelileri yurt dışına satabiliyor, örnek mesela aldığım telefonun model numarası ile avrupaya satılanlar farklı ama isim cisim aynı. Hindistan, Türkiye, Pakistan gibi ülkelere adamlar farklı kalitede ürün, Avrupaya farklı kalitede ürün satıyor neredeyse hepsi böyle bunların.

Kanka çakma falan önemli değil ama beni 1 yıl götürsün ve ses gecikmesi olmasın sence önerdiğin beni 1 yıl götürürmü ses gecikmesi var mı?
Hocam hem bluetooth hem de gecikmesiz kulaklık zaten bulunması zor bir şey siz bir de üstüne 150TL'ye istiyorsunuz bunu. Yani gecikme konusunda istediğinize ulaşmak zor ama sizi 1 yıl götürebilecek kulaklıklar var.@Evil Belief hocamın önerdiği kulaklıklar düşük bütçede en popüler olanlardandır. Onlara da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı