150 TL CS:GO envanteri toplama

150 liralik bir bütçem var ve güzel bir envanter toplamak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?
Sizin şahsi görüşünüz fakat ben de bir öneride bulunmak istiyorum. Skin vesaire almak için o kadar para dökmeyin bence. Onun yerine bilgisayarınızı yükseltebilir, kendinize ekipman alabilirsiniz. Ayrıca dolar çok yüksek olduğundan bu bütçe ile pek güzel bir envanter yapılacağını düşünmüyorum. Bu benim düşüncemdir, iyi oyunlar.

150 liralik bir bütçem var ve güzel bir envanter toplamak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?
Üstteki arkadaşa katılıyorum 40 liraya dizdiğim envanter şu an 130 lira olmuş. Yine de alacam diyorsan ak orbit ve m4a4 kullanıyorsan zalim daimyo öneririm hocam.

2 sene önce 200 liralık envanterim vardı. Daha sonra sattım ve Steam hesabında tuttum. Bilgisayar topladım ve o paraya oyun aldım. Satmadan tutsaydım şu an 350 400 lira yapardı o skinler. O yüzden kesinlikle skinlere para vermeyin. Oyun alın. 3-5 liraya 10 liraya 50 liraya. Atın istek listesine. Minimum %50 indirim gelmeden almayın mesela.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı