150 TL CS:GO için fare önerisi

Bütçe
150 TL
@GalaxySal450 Haklısınız hocam performax markasını ilk kez duyunca herhalde kötüdür gamepower gibi zannetmiştim. Yani 10 dolara o sensör gerçekten iyiymiş. Ben de gamepower alıp geçsin dedim zaten bütçesi sıkıntılı bu fiyatta her mouse kötüdür kafasıyla yaklaştım. Haksizmisim.
Olsun hocam herkesin hatası olur :)

Şimdi bana Performax'ı mi öneriyorsunuz şu an elimdeki mouse PGM-16 göbeği büyük ondan önce lecoo MS108 vardı MS108 daha iyi oturuyordu elime göbeği büyük olmasını istemiyorum gibi genelde FPS oynadığım için arkadaş Rampage claw önerdi o alınırmı mesela.

Şimdi bana Performax'ı mi öneriyorsunuz şu an elimdeki mouse PGM-16 göbeği büyük ondan önce lecoo MS108 vardı MS108 daha iyi oturuyordu elime göbeği büyük olmasını istemiyorum gibi genelde FPS oynadığım için arkadaş Rampage claw önerdi o alınırmı mesela.
Alınmaz, bu bütçede alabileceğiniz en iyi seçenek şu anlık Performax.

Performax Xotran bu bütçede rakipsiz bir fare. O fiyata başka 220 IPS 30G ve PixArt PMW3327 sensörlü bir fare bulamazsın :)

Rampage alarak hata yapmayın.

Geri
Yukarı