150 TL CS:GO için fare önerisi

Bütçe
150 TL
Omron 20M kullanıyor ayrıca üstteki Xotran daha iyi.

Bu bütçedeki en kötü farelerden biri bu net. Hayatta önermem.

Alma bu fareyi. Üstteki Rampage'den farkı yok.

Bunu alın.
3 ü de kötü mouse. Ancak 200 liram olsa rampage veya gamepower alırım. 4 yıldır gamepower warlock kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Çok param olsa zaten almam.

Arkadaşlar 130 TL ya da 150 TL bütçem var. Fare önerebilir misiniz? Adamın kafasına güzel aim alabilsem iyi olur.

Rampage Shine R15 alabilirsin. Zaten 350TL ve aşağısı mouseler kayda değer bir yanı yok. Ben bunu 3 yıl önce fp olarak aldım ve hiç arıza yapmadı. RGB mevcut programından DPI ve ışıklandırmayı ayarlayabilirsin. Valorant gibi oyunlar için macro tuşlarının olması da ayrı bir nimet.

FPS oyunlarında hızlı dönünce takılma durumu yaşar mıyım?
Hayır olmaz. Minimum istediğimiz sensör ve IPS G değerine sahip Performax Xotran.

PMW3327, 220 IPS 30G

Ayrıca kullanıcısı olarak göbeğinin büyük olduğunu söylüyorum.

3 ü de kötü mouse. Ancak 200 liram olsa rampage veya gamepower alırım. 4 yıldır gamepower warlock kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Çok param olsa zaten almam.
Senin önerinin tek avantajı DPI yüksek olması onun haricinde aşırı kötü ayrıca Omron 20M gibi aşırı berbat bir switch kullanmakta.
Rampage Shine R15 alabilirsin. Zaten 350TL ve aşağısı mouseler kayda değer bir yanı yok. Ben bunu 3 yıl önce fp olarak aldım ve hiç arıza yapmadı. RGB mevcut programından DPI ve ışıklandırmayı ayarlayabilirsin. Valorant gibi oyunlar için macro tuşlarının olması da ayrı bir nimet.
Konuda önerilen diğer Rampage ve Gamepower fareden bir farkı yok önerdiğin farenin ama...

Son düzenleme:
@GalaxySal450 Haklısınız hocam performax markasını ilk kez duyunca herhalde kötüdür gamepower gibi zannetmiştim. Yani 10 dolara o sensör gerçekten iyiymiş. Ben de gamepower alıp geçsin dedim zaten bütçesi sıkıntılı bu fiyatta her mouse kötüdür kafasıyla yaklaştım. Haksizmisim.

Geri
Yukarı