150 TL Gamepad Önerisi

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Gamepad fiyatları yine uçmuş ya. 100 TL olan Logitech olmuş 250. Xbox 360 kolu alacaktım doğru düzgün satan yerler bulamadım. Çoğu zaten sahte ürünler. Bu fiyata yakın gamepad önerisi olan var mı?

Hocam bu fiyatların yükselmesi aylar oldu. Xbox 360 kolu orijinal bulursan olabilir ama orijinal bulmak neredeyse imkansız gördüğüm hepsi sahte. Orijinal diye satıyorlar ama maalesef değil.

Size tavsiye olarak şu sokağa çıkma yasağının bitmesini bekleyin ve ikinci el bir şeyler bakın. Ben çok fazla gamepad kullandım bunların en rahatı Xbox One S gamepad ürünü. İkinci el bulursanız ilk önceliğiniz bu olsun. Diğer yandan baya eskiden ikinci el bir F710 aldım sıkıntısız kullanıyorum. Biraz ağır ama kaliteli bir ürün. Gamepad olarak önünüzde iki seçenek var ya Xbox One S gamepad ya da F710. Bundan başkasını almayın pişman olursunuz. Özellikle kabloluya falan hiç bulaşmayın. Şahsi fikrim ikinci ele yönelin gerçekten çoğu gamepad temiz. Zaten bunlar öyle pek sorunlu bir şey değil. En fazla dış yüzeyinde birkaç kılcal çizik olur o da problem yaratmaz. Eğer ikinci el istemem diyorsanız, bütçenizi yükseltene kadar bekleyin. Şu an size F310 alın dersem kablosu birkaç ay sonra kırılacak aynısını ben yaşadım çünkü. Dediğim gibi şu iki gamepad markasından birini alın. Pişman olmazsınız. Tavsiyem Xbox One S gamepad olur. Bunun yerini hiçbir gamepad tutamaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı