150 TL Gaming mouse önerisi

Bütçe
150₺

252217

Hectopat
Makaleler
1
125-150 ₺ bütçem var genellikle FPS oyunları oynuyorum. Sorun yaşatmayacak anlık hızlı hareketlerde takılmayacak "BÜYÜK" mouse önerir misiniz? Büyük olması önemli benim için küçük mouse önermeyin.

bende smx-r90 var rampage 26000dpı a kadar çıkabiliyo(garantide değişim ile gelen mous 26 ya çıkıyo önceki arıza yapanı 16 bin de kalıyodu bunu anlamadım neden böyle oldu) mouse büyük gayet güzel benim elime tam oturuyo biraz araştır istersen

bende smx-r90 var rampage 26000dpı a kadar çıkabiliyo(garantide değişim ile gelen mous 26 ya çıkıyo önceki arıza yapanı 16 bin de kalıyodu bunu anlamadım neden böyle oldu) mouse büyük gayet güzel benim elime tam oturuyo biraz araştır istersen
Rampage ürünlerine bulaşmıyorum malesef
Gamenote MS1001 güzel bir mouse bu bütçede
150 tl civarı mouse arıyorum bu biraz kötü geldi

Mouse tutuş şekliniz nedir?
Palm
Mouse tutuş şekliniz nedir?

Mousler 10G hızlanma civarında düşük değil mi? Anlık hareket etmelerde takılır diye düşünüyorum.

Palm

Mousler 10G hızlanma civarında düşük değil mi? Anlık hareket etmelerde takılır diye düşünüyorum.
Bütçeyi aşabilirseniz daha iyilerini önerebilirim fakat şuanlık böyle, ayrıca Amazon review kısmında hiç sorun yaşayan görmedim o yüzden önermiştim. 15G M612'ye bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı