150 TL Gaming mouse önerisi

Bütçe
150 TL
Ursa hakkında biraz araştırma yaptım da sadece marka adından dolayı kötüleyenler var etrafta eğer sen kullanıyorsan ürün hakkındaki yorumlarını alabilir miyim?
Arkadaşım kullandı ve sonradan Rival 3 aldı. Acaba neden? :)
Forumda aktif olsaydı etiketlerdim de neredeyse hiç aktif olmuyor.

Ursa hakkında biraz araştırma yaptım da sadece marka adından dolayı kötüleyenler var etrafta eğer sen kullanıyorsan ürün hakkındaki yorumlarını alabilir miyim?
Ürün fiyatının bence üstünde bir performansa sahip. Teknik özellikler gayet doyurucu. Ağırlık dengesi çok iyi elime alır almaz alıştım. Kezaa ev arkadaşımda sanki hep kullandığı fareymiş gibi kullanmıştı. 1.5 yıl kullandım. Sistem yükseltirken G Pro aldım. Hiç sıkıntı yaşamadım. Çok fazla satan bir ürün zaten
Daha iyileri var. Markanın adı da kirli.
Önermiyorum.
Marka adı evet kötü. Ama herşeyinde sıkıntı olsa zaten ismi silinirdi. Bence yanlışlıkla çok güzel bişey yapmışlar. Bane/Ursa ikisili çok verimliysi. Yakın arkadaşım bane ben ursa kullandım

Ürün fiyatının bence üstünde bir performansa sahip. Teknik özellikler gayet doyurucu. Ağırlık dengesi çok iyi elime alır almaz alıştım. Kezaa ev arkadaşımda sanki hep kullandığı fareymiş gibi kullanmıştı. 1.5 yıl kullandım. Sistem yükseltirken G PRO aldım. Hiç sıkıntı yaşamadım. Çok fazla satan bir ürün zaten

Marka adı evet kötü. Ama her şeyinde sıkıntı olsa zaten ismi silinirdi. Bence yanlışlıkla çok güzel bir şey yapmışlar. Bane/Ursa ikisili çok verimliysi. Yakın arkadaşım bane ben Ursa kullandım

Teşekkürler dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı