150 TL Gaming Mouse Önerisi

irfnkrky

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO ve çeşitli FPS oyunları için bu fiyata hangi mouseları önerirsiniz? Ek olarak Mouse Pad önerisi de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G300s Gayet İyi Bir Mouse İstersen James Donkey Serisi Var Onlara Göz Atabilirsin
G300s'im vardı 1 yıl kullandım sol click zamanla hassasiyetini yitirdi ve yakın zamanda bozuldu birdaha alacağımı sanmıyorum. James Donkey markasına da pek güvenmiyorum açıkçası.
Rival 110 veya g102 öneririm. Elin büyükse kesinlikle G300s alma.
Elim büyük ama sorun değil ben pençe şeklinde(claw grip) tutuyorum Rival 110 veya G102 alacağım büyük ihtimal ama hangisi ağır basıyor sence ?

G300s'im vardı 1 yıl kullandım sol click zamanla hassasiyetini yitirdi ve yakın zamanda bozuldu birdaha alacağımı sanmıyorum. James Donkey markasına da pek güvenmiyorum açıkçası.
Şöyleki James Donkey Yeni Piyasaya Girdi Ama Mouseleri Gayet Hassas Ve Dayanıklı Özelleştirmeli Çok Mousesi Var
Güvenemem Diyosan SteelSeries E Yönel

1 yılda 3 kez Logitech m185 aldım hepsi belli bir süre sonra aniden bozuluyordu. Sonra g300s aldım 6-8 ay civarı kullandım sağ click yavaş yavaş hissizleşti ve basılı kaldı. Logitech markası bana da hiç güven vermiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı